Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok, ha exetek,...

Mit gondolnátok, ha exetek, akivel magasan az átlag felett volt a közös érdeklődési körötök olyan párral jönne utána össze, akivel szöges ellentéte az érdeklődési körük ?

Figyelt kérdés
Költözés miatt ért véget a kapcsoalt, mielőtt belemenne valaki, hogy biztos okkal lett vége .
2022. jún. 6. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Költözni együtt is lehetett volna, ergo nyilván volt oka, hogy vége lett.


Amúgy meg a magánügye.

2022. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy nincs közöm hozzá, kivel jön össze, mivel már nem vagyunk együtt.
2022. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarnám.
2022. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne

De egyébként lehet pont az vonzó neki benne hogy nem ugyanolyan mint ő, ezért izgalmasabb

2022. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó : lehet. Mondjuk én pl. utálom a sportot és az rnb zenét, tehát a falra másznék ,ha olyan emberrel kéne élnem, aki ezeket szereti.
2022. jún. 6. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem fontos. Nekem nem szempont, hogy vki ugyanazt a zenét vagy akármit szeresse. Inkább az élet nagy kérdéseiben egyezzünk. Ugyanazt keressük egy kapcsolatban.
2022. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell hogy ugyanazt szeressük. Mitől lenne akkor izgalmas és különleges?

Nem kell 0-24ben együtt lenni.

Mindenki hódoljon a saját szenvedélyének, sportjának stb

Aztán kitudja

Lehet az egyik a másikat rá veszi valami olyan sportba vagy bármilyen hobbira amit amúgy az ember ki sem próbálna.

Ettől is izgalmas egy kapcsolat.

2022. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!