Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon csúnya hangom van,...

Nagyon csúnya hangom van, ezért idegenek előtt nem szívesen szólalok meg. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sose mondta még senki, hogy milyen ronda a (beszéd) hangom, de hallom, hogy csúnya. Már ott tartok, hogy nem szívesen szólalok meg olyan helyen, ahol ismeretlenek is vannak, mert félek, hogy észreveszik milyen a hangom. Mit kéne csinálnom?????????

2022. jún. 6. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Miért lenne ronda? Mi indokolja, hogy szerinted ronda?

Lehet segített volna, ha feltöltesz ide egy mintát belőle.

2022. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Az ember nem ugyanúgy hallja az ember a saját hangját, mint ahogy mások hallják őt.
2022. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Pszichologushoz kene menni, aki kideriti a szorongasod okat.


Ha senki sem mondja hogy 'csunya' a hangod de ez neked akkor is folyamatos gondot okoz, akkor nem a hangoddal van baj.

2022. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Melynek hallom, pedig mindenki azt mondja, hogy se nem mély, se nem magas.
2022. jún. 6. 20:25
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Mértékadó ismerősöket megkérdezel, hogy tényleg ronda-e ill. mit kellene rajta javítani. Ha aztán te magad nem bírsz vele, akkor elmégy egy logopédushoz (beszédtanárhoz).
2022. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
#5 a logopedus a hangszineden nem tud segiteni, az a hangszalaidon meg a szajuregeden mulik.
2022. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
én is utálom a saját hangom,rosszul vagyok ha meghallom egy felvételen,vagy visszahallom a telefonban...
2022. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na a felvételeket ne is említsd….
2022. jún. 6. 20:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
és az a baj,hogy hiába mondják hogy felvételen más a hang,mert a többiek hangja ugyan olyan élőben mint a felvételen,így nyílván az enyém is...
2022. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Valahogy mutasd meg milyen. Eldöntjük mi. Amúgy én még sosem hallottam szar hangot, csak egyedit. Egyébként jobban bejön, mikor egyedi hangja van valakinek.
2022. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!