Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megoldást keresek miteszeres...

Megoldást keresek miteszeres arcomra,mert 23 évesen nem hiszem ,hogy ez normális.Akinek hasonló gondjai voltak és talált rá megoldást azt szívesen meghallgatnám?

Figyelt kérdés
Jártam kozmetikushoz évekig,de mire mentem vissza hozzá mindig szinte ugyanolyan volt az arcom,bőrgyógyásznál is voltam régebben de utána sem múlt el..De valószínűleg egyébként sem a legjobb volt a szakmájában.Bármit szívesen meghallgatok aki segíthet de már nagyon zavar ez a dolog magamban.
2021. aug. 5. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is.😐 Úgyh ha találsz vmi megoldást szólj✌
2021. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dm-ben a Revox termékek csodákra képesek.


Nekem nagyon pattanásos,miteszeres volt az arcom.


Revox AHA savas hámlásztót használtam kezdetben 3 napon keresztül,esténként ezt le kell mosni. Ez belülről tiszítja a pórusokat. Aztán pedig heti 2x. Most már heti 1x hámlasztok. Plusz két hetente Arcradír.


Reggelente a Revox Niacinamides cseppek.


Ezek mellett Manna fekete szappannal tísztítom a bőrömet.


1 hónapja használom ezeket és rendben van az arcom. Nekem menstruáció előtt szokott kipattogni az arcom, akkor ki szokott jönni így is 2-3 patti,de a rendszeres arc ápolásnak köszönhetően nem veszés és hamar elmúlnak.


Egyébként a termékeken rajta van mire ajánlják,érdemes a saját bőrötöknek megfelelőket választani.


Utána nézni az arcbőr típusnak stb :)

2021. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok, még mindig vannak, nálam azóta sokkal jobb a helyzet, amióta a skinsmart segítségével összeválogattam ezt-azt és azokat használom
2021. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24 evesn
2021. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24 evesen ugyanez, akár ló*****_al is kenegethenèm a bőröm a hatóanyagok helyett,csak azt érem el az aha savval,a leggyengébbel heti 2szer hogy vörös és sebes,miteszer ugyanúgy van.mar attol a szótól is rosszul vagyok, hogy MITESZER! Gyűlölöm,ruhellem a sok kis fekete pontot,meg bőr alatti whiteheadet, megnyomom és óriási faggyút jönnek ki belőle aztán meg sebes a rohadék legalább 2 napig.
2021. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!