Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért csinálta, mert lány...

Azért csinálta, mert lány vagyok vagy azért, mert szimpatikus voltam neki?

Figyelt kérdés
Mosolygott, mégpedig rám. Akkor amikor leült mellém.

2022. jún. 7. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
is-is. Az ilyet ott rögtön meg kell tudni :)
2022. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtam meg mert a világegyetem legszerencsétlenebb tökfilkója vagyok!!
2022. jún. 7. 21:15
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Úristen, kezd el szervezni az esküvőőőőt... 😱😱😱
2022. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3: Úristen, milyen szövegértésed vaaaan… 😱😱😱
2022. jún. 7. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:

"a világegyetem legszerencsétlenebb tökfilkója" Nem lehetsz, ez miatt! Ha szimpatikus volt számodra, akkor nem csak Te vagy ezzel úgy hogy nem mertél hozzászólni!

Buszon? Egyetemen? Könyvtárba? Hol milyen szituációban történt? Van esély hogy újra megtörténik a szituáció?

2022. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Buszon történt. Kb. mindig ugyanabban az idősávban jártam keddenként (amíg volt egyetem), de csupán egyszer láttam csak. Szóval nem sok esély van szerintem.
2022. jún. 7. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Azért még lehet esély rá! "Kicsi a világ!" :)

De akkor rád mosolygott, mikor leült melléd és onnantól semmi egész út során? Láttad hol szállt le? Vagy Te szálltál le elöbb?

2022. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy amikor leült mellém, akkor köszönt és mosolygott. Viszont zenét hallgattam, ő is csinált valamit és így elvoltunk. Egy helyen szálltunk le, leszállás előtt kivettem a fülest, ő meg akkor dugta be.. Kb. egész úton azt tervezgettem, hogy majd elköszönéskor jól rámosolygok, erre baromira nem jött össze. A köszönést lehet nem is hallotta bedugott füllel.. :(
2022. jún. 7. 23:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ugyanott szállt le, akkor hátha összefutsz még vele, mégha ez nem is jelent biztossat, hogy mindig arrafele jár!

Az elején meg lehet ő vélekedett Rólad úgy hogy biztos nem is hallod hogy köszönt és hogy nem akarsz kommunikálni úgy se, hisz be van dugva a füled!

2022. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló: :D


Amúgy ehet eszébe jutott 1 jó vicc és azon mosolygott :D

2022. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!