Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne legyek ilyen szorongo...

Hogy ne legyek ilyen szorongo szerencsetlen? 19/l

Figyelt kérdés
Koncerteken egyszeruen nem tudom elengedni magam es ugralni, enekelni mint az emberek 80%-a. Pedig bennem van az erzes, hogy legszivesebben en is azt tennem, de valahogy nem tudom elengedni magam es sz.rni a tobbi emberre magam korul.🥲 Kb 1 honap mulva megyek a kedvenc enekesem koncertjere, es nem akarom hogy megint ez legyen.
2022. jún. 10. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Igyál sokat
2022. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem? Mit érzel olyankor, mi tart vissza? Az zavar, hogy hú, mit fognak gondolni? Mert azt meg tudom mondani: "milyen jó látni, hogy ilyen jól érzi magát!" Oda amúgy mindenki azért megy, hogy szórakozzon, nem pedig azért, hogy a többieket lesse. De ha mégis rád találna nézni bárki, akkor legrosszabb esetben ugyanazt látná, amit ő maga is csinál éppen :)
2022. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Én is csak anynit tudok írni, hogy igyál sok piát, akkor elengeded majd magadat.
2022. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
A pia tenyleg segit a gatlasoldasban de csak óvatosan mert megdugnak a vegen ha ne vigyázol. Csak is jo ismerosokkel es akkor elvezheted ahogy akarod. Eleg szar en mindig is ilyen voltam es ha nem ittam iszonyat le voltam blokkola minden helyzetben, erre a depressziom szorongasom ials ranehezedett +ba de mikor ittam tinikent szabadnak éreztem magam ezek alol. Irigyeltem mindig is azokat akik barmi nelkul jol tudjak erezni magukat es h ok csak a megjobb kedvert isznak meg egyebek... Idovel jobb lesz, ha iszol ha nem peraze ehhez megfelelő közeg kell ami elosegiti a fejlodesedet, baratok csaladtamogatasa stb.
2022. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen haverom, idővel megpuhítottam. Neki annyi kellett szerintem, hogy stabilan ott legyek vele mindig, és mindig bátorítsam arra ami amúgyis benne volt mélyen :)
2022. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!