Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Va köztetek olyan középkorú...

Va köztetek olyan középkorú nő, aki még nem élte meg hogy beleszerettek? Nem hiányzik az az érzés?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Persze
2022. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Itt igazi szerelemről beszélek. Amikor annyira csodál az ember valakit, hogy gyengéd érzései támadnak irányába. És már az is boldoggá teszi ha a közelében lehet. Ha érezheti az illatát és hallhatja a hangját. 36 N vagyok, és mikor romantikus filmet nézek, sírok. Mert tudom hogy ezt már sohasem fogom átélni. És ez fáj.
2022. jún. 12. 11:20
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Azoknak is fájt, akiket elutasítottál...
2022. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Bármikor jöhet a szerelem. Nem lehet, hogy nem vetted észre ki szerelmes beléd? #3-mal értek egyet. Kizárt, hogy 36 éves korodig senki nem volt beléd szerelmes.
2022. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

36 évesen miért mondod azt hogy "sohasem fogom átélni"?

Honnan tudod?

Ha nem ismerkedsz emberekkel, akkor valóban kicsi az esélye, de ha jársz társaságba, sportolsz valamit akkor még lehet rá esélyed hogy valaki beléd szeret.

Én is mindig annak szoktam tetszeni aki nekem nem jön be. Aki meg nekem kellett annak én nem kellettem (házasságra). De én ezt el tudom fogadni, nem szoktam sírni miatta.

2022. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sírni nem bűn.
2022. jún. 12. 11:38
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az az igazi, romantikus, hollywoodi szerelem szerintem kevés embernek adatik meg. Még kevesebbnek, hogy ez hosszú évekig kitartson. Legtöbb esetben pár év alatt átváltozik szeretetté, rosszabb esetben közönnyé, megszokássá.

3-asnak abban igaza van, hogy lehetett már valaki szerelmes beléd, de mivel ez nem volt kölcsönös, te nem élhetted át, amire vágysz.

De ne add fel! Még fiatal vagy. Sok sikert!

2022. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Senkit nem utasítottam el szóban. Ha már ennyire fennakadtatok ezen, nem volt elutasítás. Élőben nem. Volt egy férfi akinek tetszettem, 22 voltam akkor. Persze örültem neki. De, ő más nyelven beszélt. Külföldön dolgoztam egy gyárban, és ő volt a gép szerelő. 🙂 Körülöttem forgolódott, odajött mintha a gépet figyelné meg ilyesmi. Jól esett, de rá sem mertem nézni. Fogalmam sem volt hogy mihez kezdhetnék a helyzettel. De sosem mondtam volna neki hogy nem kellesz. Én nem vagyok olyan ember!
2022. jún. 12. 12:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Belèm is csak hárman voltak szerelmesek :(
2022. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9/ Höhh, köszi szépen! XD 😅
2022. jún. 12. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!