Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden érzelmemet kitudtam...

Minden érzelmemet kitudtam már zárni, csak a haragot nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
A többit se kellett volna, és tiszta haszon, hogy legalább a harag még megmaradt. Ember vagy, nem tárgy.
2022. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
menjél pszichológushoz, a depresszió komoly dolog
2022. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Sz.r lehet egy robottal együtt élni.
2022. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ő egy érzelmeit megélő ember https://www.youtube.com/watch?v=U9iodvg3Sc0
2022. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért akartad kizárni az érzelmeket?
2022. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depressziós. Túl sok bajt okoztak az érzelmek, és az élethelyzetem miatt muszáj volt őket kizárnom. Nagyrészt sikerült is ezt elérnem, amivel nagy megkönnyebbülést szereztem magamnak, és sokkal jobban érzem így magam. Viszont a haraggal nem boldogulok. Időről időre mérhetetlenül elönt és sok bajt szerez nekem is meg másoknak is. Nagyon szeretnék tőle megszabadulni. Mit tegyek?
2022. jún. 13. 18:06
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudok neked segíteni, csak az jutott eszembe az írásodról, nekem egyszer mondta egy pszichológus, hogy nem mutatom ki az érzéseimet, nekem ez tök rosszul esett, a mai napig gondolok rá...fáj, sértőnek érzem és nem tudom, mire gondolt, annak ellenére, hogy megkérdeztem tőle.
2022. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hogy az istenbe képzeled azt, hogy ember vagy érzelmek nélkül?! Egyrészt szerencsére nem tudom elképzelni (megjegyzem, ha bánatot nem érzel, akkor örömöt se), másrészt elég elviselhetetlen lennél a környezetednek, mert nem tudnák kiismerni magukat rajtad, harmadrészt, de legfőképp: mért kéne? Mért baj az, ha érzelmeid vannak? Akkor élsz! Nem tudod egy thrilleren a körmödet rágni? Nem tudsz szomorkodni, ha valakiben csalódtál? Nem tudsz elégedetten végignyúlni a heverőn egy jó társaságban elfogyasztott ízletes ebéd után?
2022. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7: Pszichológusoknak ugye megvannak a különböző helyzetre előírt válaszaik, úgyhogy én ezzel nem foglalkoznék különösebben. :) Különben nekem is mondták már ezt, hogy nem mutatom ki, de ez nem igaz. Csak egyesek, akik meg túlzott mód is kifejezik az érzelmeiket, azoknak nem fér a fejükbe, hogy mások nem olyanok, mint ők.


#8: te nő vagy ugye? :)

2022. jún. 14. 00:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de az érzelmek nem nemspecifikusak. Elárulom: a férfiaknak pont ugyanazok az érzelmeik vannak, és pont ugyanúgy megbetegednek, ha megpróbálnak a természet ellen menni. A ki nem engedett érzelmek - amik természetesen attól még léteznek - befele törnek utat maguknak egy jó kis rák formájában. Kinézem belőled, hogy erre azt mondd, hogy "mit nekem a halál, már alig várom, úgyse jó az élet", de egy jó kis rákhalál azért nem annyira a "mit nekem" kategória.
2022. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!