Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Foglalkozzak azzal, ha rendőr...

Foglalkozzak azzal, ha rendőr lát magánéletében és rosszat gondol rólam?

Figyelt kérdés

A múltban lopásokat követtem el és így a rendőrséggel volt egy kis összetűzésem, ügyem és megismertek. 9 hónapot voltam börtönben, de idén január közepén szabadultam, ugyanis leültem a büntetésem, jogosan megbűnhődtem tetteimért. Most már, hogy kint vagyok, úgy élem az életem mint a többi ember. Dolgozgatok egy idős bácsinak, aztán munka után jövök, megyek sétálgatok, kimegyek a parkba, leűlök, élem az életem és nem érdekel, hogy ki nem hiszi el, de én magamban megfogadtam, hogy többet soha nem viszek el semmit.


Csak valami nem hagy nyugton. Mégpedig az, hogy ugyan a kinti életben az emberek, akik nem ismernek, nem tudják ki vagyok, de egyetlen egy dolog foglalkoztat, hogy lehet, hogy magánéletükbe a rendőrök is látnak, hiszen olyan kicsi a város, és a rendőrök is csak jönnek mennek. Több rendőrrel is összefutottam már azóta az utcán, magánéletbe, de nem köszönök. És az foglalkoztat, hogy ha a rendőrök látnak, hogy megyek, jövök lehet gondolják, hogy lopni megyek. Én viszont nem akarom, hogy ilyeneket gondoljanak rólam mostmár.


Szerintetek jogosan szégyellem, hogy jövök megyek, es ha rendőr lát, lehet csóválja a fejét, hogy lehet rosszban sántikálok, vagy ne foglalkozzak vele, ez ne foglalkoztasson, hanem engedjem el az ilyen dolgot és ejtsem le, hadd gondoljon amit akar az a rendőr?



2022. jún. 13. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Dinnyés Márk szabad lábon védekezik, de borzalmas az, amit a cégnél művel. Nem tud irányítani, eddig sem tudott.
2022. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, a rendőr civilben összefut veled az utcán, aztán hazamegy, és ez a vacsoránál a téma. Hogy ma látta N. Levikét, és biztos megint lopni ment. Nagyon életszerűen hangzik,nem? Jah, nem! :) Valójában le se sz.rnak téged! Hiába próbálsz tenni azért, hogy a figyelmük középpontjába kerülj. Te csak púp vagy a hátukon!
2022. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vissza kellene hozni a régi szabályt... A tolvajok kezét le kellene vágni...
2022. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Alapvetően miért tételezne föl rólad ilyet? Elkövettél valamit, megbűnhődtél érte, a rendőrtől a bírón át a börtönőrig mindenki, aki meglát valahol (és felismer) inkább abban reménykedik, hogy sikerül ebből az örvényből kikerülnöd és többé nem adsz munkát nekik. Ha normálisan nézel ki, nem vagy részeg, nem cipelsz gyanús csomagot, az is arra utal, hogy tisztességes útra léptél. Ha meg nővel látna ölelkezni, akkor meg még inkább arra gondolna, hogy sínre került az életed.

Hidd el, ők annak örülnek, hogyha annak a jeleit látják, hogy jó útra tértél. Mint ahogy az orvos is annak örül, ha egykori betege meggyógyult és vidáman éli az életét.

2022. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!