Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak velem van így vagy más...

Csak velem van így vagy más felnőttet is zavar a tanév vége?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra az időszakra gondolok, amikor lezárták a gyerekeket, de még iskolába járnak. Ez régen nem zavart, de tavaly óta elkezdett irritálni.


Koradélután egy bandában kiülnek valamelyik lakótelepi ház elé, kiabálva beszélnek, bömböltetik a zenét, szerintem zavaró amikor otthonról dolgozik az ember. Ugyanúgy kimennek a parkba délután, ha az ember kicsit leülne olvasni, a háttérben kiabálnak és bömböltetik a zenét a tinik.


A kávézók és a cukrászdák tömve vannak, mert több tinibanda bevonul, ahogy a vonat, busz, egyéb tömegközlekedési eszközök is tömve vannak a kiránduló gyerekektől.


Csomó kamasznak akkor jut eszébe, hogy van otthon egy kutyájuk és akkor viszik le, elengedik a pórázról, aztán amíg beszélgetnek, bömböltetik a zenét, viháncolnak, addig a kutya össze-vissza rohangál az utcán, mindenkire rámászik, akár egy utcányira a gyerekektől.


De aztán véget ér a tanév és ez a jelenség is megszűnik.


Ez mást is irritál?


2022. jún. 14. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem irritál.

Csak figyeld meg hogy 1-2 múlva milyen nyugis lesz minden.

Pékségben nem lesz sor, buszok üresek, reggeli csend.

2022. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
engem már minden zavart ezért költöztem tanyára
2022. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum irigylem őket :D
2022. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Nem irritál, egész évben tanulnak, bent ülnek az iskolában. Most meg élvezik a szünetet, a jó időt, egymás társaságát. Semmi gond nincs ezzel, ha te is szabadságra mész után így kikapcsolodsz, csak nem a zenét bombolteted, vagy bandazol, hanem pl olvasol, kirandulsz...stb. Nekik ez, neked az...ez mind életkori sajátosság.
2022. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Ugye te akkor otthon ültél a négy fal között ilyenkor és a semmit csináltad? Vagy te ilyenkor mit csináltál annak idején?

Ez csak téged zavar.

2022. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az élet néha rendkívül idegesítő, főleg a másoké.
2022. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
Engem is zavarna. Azért kiabálnak mert süketek.
2022. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

5, igen ez érthető, én is voltam tini ahogy most ők - de ez a én is voltam ilyen, ugyanaz a szituáció, mint amikor felszáll a nő a 2 éves gyerekkel a vonatra, leülnek velem szemben, olvasnék, de nem tudok koncentrálni, mert 50 percen keresztül hallom, hogy ordít, sikít, bömböl a gyerek, vagy lemászik az ülésről és sikoltozva szaladgál mellettem.


Tudom, hogy mivel minden 2 éves gyerek ilyen, valószínűleg én is ilyen voltam, de attól még, hogy évtizedekkel előtt ilyen voltam, felnőttként zavaró ezt 50 percen keresztül tapasztalnom.


Ugyanúgy én is voltam kamasz, de attól, hogy voltam bandázó tini, felnőttként zavarhatnak a bandázó tinik által okozott zaj, zsúfoltság.

2022. jún. 14. 22:10
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekik is joguk van élni, és a közterületeket használni pont annyira, mint bárki másnak. Amíg nem szélsőséges (pl. üvöltözés vagy rongálás), addig nem zavar.
2022. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Oregszel
2022. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!