Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanév végén június-ban az...

A tanév végén június-ban az utolsó órákon mit szoktak csinálni a diákok és a tanárok?

Figyelt kérdés
(Ha már le vannak zárva a jegyek, gondolom már nem tanulnak.)

2022. máj. 6. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Filmnézés, beszélgetés, van tanár, aki elvitt minket fagyizni vagy kivitt minket az udvarra, irodalomtanár könyvet olvasott fel, szabad foglalkozás, kötetlen beszélgetés (angolul/franciául nyelvi órákon :P).

Meg persze van az a tanár akivel tanulunk, ha törik ha szakad, mert amúgy is le vagyunk maradva, jó lesz jövőre.

2022. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi mindig fagyiztunk vagy filmet néztünk.
2022. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
A tanév aug 31-ig tart. A tanítási év vége június.
2022. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy június 15. előtti napokban.
2022. máj. 6. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:
De hogy lehet, hogy te nem tudod, mit csinálnak? Magántanuló vagy?
2022. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magántanuló, csak kíváncsi vagyok.
2022. máj. 7. 09:08
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
6: De ha ide írsz, és nem vagy magántanuló, akkor iskolába járó egyén kell, hogy legyél. Hogy lehet az, hogy nem tudod, mit csinálnak a tanárok és a diákok? Csak azt ne mondd, hogy még óvodába jársz, és úgy írsz ide!
2022. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ahogy az 1-es írja, fagyizni elmentünk, filmet néztünk, parkba/udvarra levegőzni kimentünk, vagy csak kötetlenül beszélgettünk, esetleg játszottunk valamit (akasztófa, barkópa, stb.)

ha pedig nincs szerencsénk, akkor "ismételtünk"


legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom


egy 5 éve érettségizett iskolás

2022. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban táblára rajzolgattunk, filmet néztünk, amit néha másik órán is folytathattunk, udvarra mentünk, labdáztunk, beszélgettünk. Vagy épp szabadfoglalkozás volt a teremben, vagy társasoztunk, kártyáztunk, akasztófáztunk, ország-város.. -t játszottunk.

Gimiben filmnézés, kahoot, szabadfoglalkozás volt a leggyakoribb, fagyizás már ritkább volt, és az udvarra is csak a magyartanárunk vitt ki minket párszor (kicsi udvar volt, kevés jó ülőalkalmatossággal). Csak 1-2 tanár volt, akik rendesen tanulással töltötték ki még az utolsó órákat is.

(2 éve érettségiztem)

2022. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!