Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik jellemzés kellemesebb...

Melyik jellemzés kellemesebb számodra?

Figyelt kérdés

1. Ha mások jó embernek tartanak


2. Ha szépnek / jóképűnek tartanak


Tudom, mindkettő pozitívum, de csak az egyiket választhatjátok.


2022. jún. 15. 11:28
A kérdező szavazást indított:
Első
Második
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Jó embernek lenni sokkal többet jelent, mint a külső megjelenés. Különösen azért, mert az utóbbi nagyrészt adottság kérdése.
2022. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobban esik, ha szépnek tartanak.


Igyekszem persze jó ember lenni, persze, de úgy vettem észre, hogy az életben a szépséggel többre viszi az ember.

2022. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegen emberektől igazából tök mindegy, mert egyik sem érdekel, de a szeretteimtől egyértelműen az első. A szépség annyira huszadrangú számomra, szomorú lenne, ha ez lenne az első szembetűnő "értékem".
2022. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szépnek tartsanak. Sokan tartottak már jó embernek, de abból nen származott még előnyöm.
2022. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi életemben nagyon kevés valódi jó emberrel találkoztam, akikből szinte sugárzik az őszinte jóindulat. Tudom, hogy számomra ez mekkora értéket jelent, így sokkal többet jelentene számomra, ha jó embernek tartanának.
2022. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cubina ***** válasza:

Én tudom, hogy jó ember vagyok (mások szerint is), és nagyon sokat dolgoztam magamon ezért a célért. Ezen kívül szépnek is tartanak, sok az udvarló is, pedig már nem vagyok tinédzser.

Nem értem, miért lehetne csak az egyiket választani, amikor bárki tehet azért, hogy jó is legyen, és szép is, egyszerűen csak ki kell hozni magunkból a legtöbbet belsőleg és külsőleg is.

Amikor fiatalabb voltam, elhanyagoltam az embereket és saját magamat is.

Kócos voltam, ragyás, kövér, szemüveges, koszos ruházatú, nem festettem magam, mindenki rondának tartott, menekültek előlem a fiúk. Miután nyitottam a világra/emberekre és elkezdtem adni magamra, elmúltak a ragyák is, kihúztam magam, magasabb lettem, szép frizura, kevés smink, csinos ruhák... és a nyomorult élet hirtelen széppé vált. Hirtelen észrevettek a férfiak is, utánam néztek, leszólítottak, ez korábban sosem fordult elő. A mai napig tartom ezt a szintet, pedig már elmúltam 40

Egyébként meg aki jó ember, kedves. segítőkész, stb., azt általában szépnek is találják, mert a jóság megszépíti az embert. És olyat is ismerek, aki alapból nagyon szép, és még jó ember is mellé.


Mindenkinek meg kellene tanulnia ezt, mert azok lehettek, akik csak akartok, egyedül rajtatok múlik, hogy mennyit hoztok ki magatokból.

2022. jún. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!