Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék minél többet...

Hogyan tudnék minél többet fejleszteni a külsőmön 1 év leforgása alatt fiúként?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy darab szarnak érzem magam igazából. Átlagosnak mondható, de szerintem elég zsíros testalkatom van (kb. 21% testzsír), kevés izommal. A hajam is rossz, 2 hónapja lenyírtam kopaszra a fejem és azóta nem nyúltam hozzá, mert egyébként hosszabb hajat szeretnék, de majd csak felül.

Az arcommal amúgy viszonylag elégedett vagyok, meg a magas testzsíromhoz képest egész jó "jawline"-om van még így is.

Az öltözködésem szerintem rendben van, adok magamra és szerintem egész jó stílusom van, de valahogy nem érzem magam jól a ruháimban, amiatt ami jelenleg vagyok.


2022. jún. 15. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Diéta, edzés, meg ha még nem tetted, kezdj el pénzt keresni, a jobbvágású embereknek azért elmegy havi 20-30K alsó hangon a külsejére (fodrász, bőrápolás, terembérlet, öltözködés, fokozottabb higiénia jobb minőségű termékekkel (pl olyan borotvával, amitől nem leszel tiszta ragya, olyan dezodorral, ami után 2 órával nem leszel büdös, stbstb)) Plusz a helyes étrend sem olcsó.
2022. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Személyi edző + dietetikus + szigor. sima ügy egy év alatt. Csak mellé brutálsok pénz.
2022. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

-Nagyon ajánlom az úszást. Ha nem érzed magad elég magabiztosnak hogy a strandra menj, mehetsz uszodába is. Alapjában véve nagyon egészséges, az egész testedet formálja, és rengeteg kalóriát éget.

-Ha ez nem vonz marad a klasszikus konditerem.

-Ha ez sem, akkor youtube videók (beírod hogy man full body workout no equipment, és már csak válogatnod kell)

-Szedd össze a pénzt egy minőségi parfümre, és tanuld meg az arany középutat a húsvéti locsolást idéző hányingerkeltő mennyiség és a gyíkfing között

-Bár azt írtad igényes vagy, azért leírom, biztos ami biztos. Mindig tiszta (és szépen vágott) körmök, fül, arcbőr (ha van egy pattanásod és nem akarod kinyomni, akkor is vannak olyan készítmények amik leszárítják)

-a hajadra 2 hetente elalvás előtt kenj egy fél üveg ricinus olajat, aztán másnap miután felkeltél irány hajat mosni. Gyógyszertártárban kapható, 400 ft az egész, és az üvegen is rajta van hogy kifejezetten haj és szempilla növesztésre használják. Gyorsan nő tőle és szép, egészséges lesz, de ha biztosra akarsz menni, haj vitamin kiegészítőt is ehetsz.

Remélem tudtam segíteni :)

2022. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazából ha helyes vagy, és a testeddel sincs gáz, nincs keskeny vállad, széles csípőd, nem vagy alacsony stb, akkor tényleg annyi a dolgod, hogy eddz, és ne legyen olyan a hajad/ruházatod mint egy csövesnek 🤷

A leírtakból ítélve nincs igazán okod egy darab szarnak érezned magad.

2022. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az meg egyébként külön aranyos, hogy amiatt aggódsz, hogy túl rövid a hajad, gondolom mesés hairline-od van, ha ilyen hülyeségekkel foglalkozol 😀
2022. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baj a "hairline"-ommal, csak egyszerűen rosszul áll ez a "csöves haj", hogy egyenlően hosszú, vagyis inkább rövid mindenhol. :D


"A leírtakból ítélve nincs igazán okod egy darab szarnak érezned magad."

Ez egy érdekes történet amúgy, több fiú ismerősöm már most is azt mondta hogy helyes vagyok, meg előző héten egy buliban egy meleg fiú azt mondta rám hogy szépfiú.. Lány véleményekkel meg nem tudok szolgálni, mert egyszerűen jelenleg nem merek nyitni feléjük. xd Viszont én valahogy nem tudom elhinni nekik ezeket.

De ja, igazából akkor lennék tényleg elégedett magammal, ha szednék magamra izmot, és minél kevesebb zsír lenne rajtam, főleg az arcomon.

2022. jún. 15. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nincs semmi baj a "hairline"-ommal"

Igen, ezt mondtam :D Amit írsz, hogy izmosabb legyél azt nyilván edzéssel tudod megoldani, amiről viszont inkább a testépítés kategóriában lenne érdemes kérdezned, azt meg, hogy túl rövid a hajad az idő megoldja, szóval tényleg nincs okod, hogy rosszul érezd magad.

2022. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja bocsi kicsit félre értettem :D
2022. jún. 16. 12:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajátsúlyos edzés!


Ajánlom a fegyencedzés első kötetét

Ű(az alapokhoz, meg a szemléletmódváltáshoz bőven elég)


Meg kezdj el te is edzésnaplót, meg kaja naplót vezetni, így később anikor elégedetlenkednél visszanézheted, hogy lényegében mennyire vetted komolyan a dolgokat!

2023. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!