Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki hogy egy férfine...

Mennyire ciki hogy egy férfinek/Nőnek lábszaga van??!

Figyelt kérdés
Szokott büdös lenni a lábatok vagy büdös lábszagotok volt!?, illetve voltatok vagy szokott olyan helyzet lenni, mikor pl ismerőshöz mész, de a nagy rohanás közben elfelejtettetek lábat mosni, mikor leveszed, az ismerősöd szóvá tette-teszi hogy miért büdös lábad, miért fújtad le sprayvel? volt olyan hogy elszégyellte magát? vagy munka után előszokott fordulni, ha igen a problémát szoktátok orvosolni, hogy legközelebb ne forduljon elő? akinek van vagy volt tapasztalata írhatja le.. köszönöm szépen a válaszokat..

2022. jún. 15. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Mindig/Állandóan!
Gyakrabban!
Ritkábban!
Nincsen szaga!
44 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
1# Ez elég fura szokás...
2022. jún. 15. 21:23
 2/15 A kérdező kommentje:
A kérdésben úgy akartam írni hogy miért nem fújtad le sprayvel? mert nem szó kimaradt..
2022. jún. 15. 21:29
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Megfelelő zokni kell, ezüstszálas, bőrcipő és naponta mosni.
2022. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Nekem szokott büdi lenni a lábam, ritkán járok alapból idegenekhez. Nincs barátnőm, de ha lenne, akkor nem zavarna, ha az ő lába illatos lenne.
2022. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Közben az 1# kommentjét úgy látom törölték, de elég fura szokás, amit csinált hogy megnyalta a nője talpáról az izzadságát...
2022. jún. 15. 21:45
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Elég gáz, de azért 10 óra munka után kb lexarom, büdös és kész🤷‍♂️

Múltkor a munkaruhát kellett felpróbálnom.... Nah mondom, ti akartátok😂

2022. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem szokott büdös lenni. Tinikoromban volt vele problémám, de elmúlt. Akkor szégyelltem nagyon, ha épp le kellett vennem a cipőt és büdös volt. Ha még nem is annyira, kellemetlenül éreztem magam.

Ez magától megszűnt, pedig semmi extra dolgot nem csinálok. Felhúzok nap elején egy tiszta zoknit, nap végén meg megy a szennyesbe. 2x sose húzom fel, cipőm bebüdösíteni véletlen sem akarom, mert az már bukott dolog. Szóval 1 zokni 1 nap. Zárt cipőt hordok egyébként nyáron is.

Azt fontosnak érzem megemlíteni, hogy nem végzek fizikai munkát, szerintem megint más, ha valaki olyan helyen dolgozik és amiatt büdös a lába, netán edzőcipőben, mert jó eséllyel utána úgy is fürdik (meg megérthető). Ettől még persze lehet szó egy túráról vagy bármi hasonlóról esetemben is, reggeltől estig akár cipőben vagyok, lehet folyik rólam a víz, de nem lesz szerencsére érezhetően ekkor sem büdös.

Hozzátenném, ha már szó esett róla, amit azért névvel/arccal már nem vállanék fel, hogy engem is be tud indítani a lábszag, de annyira speciális, hogy kire és miként, hogy elmondani is roppant nehéz és részletes lenne, nemhogy leírni, amúgy pedig undort vált ki belőlem, mint lényegében az emberek többségétől. Kis lábfétissel sajnos meg vagyok áldva, de úgy gondolom ezzel még feltétlen nincs is probléma, hanem azzal van, ahogyan sokan kezelik... Társaságban meg igencsak kellemetlen akárhogy is nézem, nem szívesen szagolom más lábszagát és ebből kiindulva érezném és éreztem én is kellemetlennek, cikinek.

2022. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Kolléganőm mellettem öltözik, kb 130 kg. Na öcsém az egyszer lecuppantotta a kis bokacsizmáját a csöpp kis csülkéről, hát ott majdnem kiürült az öltöző. Masszív lábszag, persze zokni helyett nejlon harisnya. Mint egy döglött egér. Nekem szerencsémre csak tini koromban volt ilyen problémám.
2022. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Pamut zokni, olyan 80 % pamut tartalom már jónak számít. Általában picit drágább, de nem is mindenhol. Elnézem néha higy tiszta műszálas zoknikat sokszor ugyanolyan áron árulják mint a 78%-os pamutot... Csak megnézem a címkét rajta és vissza is teszem a polcra. Amióta így csinálom nem büdös a lábam. Előtte mikor nem néztem és vettem az olcsó szarokat akkor volt hogy az volt. Nőknek nyáron félcipőben nejlonzokni ugyancsak nagy hiba. Tudom hogy kényelmes de mire hazaerek érzem a labszagot. Inkább vettem helyette azt a félzoknit amit balettcipőhöz is lehet hordani, nem tudom hogy hívják. Még ha műszálas is akkor is jobb mint a harisnya. De a pamut a legjobb.

Cipőben bőr belső, az olcsó cipőkben ha a kulselye bőr is de műszálas a belső rész ezért jobban beleizzadsz. Olyat kell venni lehetőleg amiben a belselye is bőr, az oldalsó része és a betét is.

2022. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Férfinak volt már büdös lábaszaga az zavart.

Nekem viszont sosincs szerencsére. Ez szerintem részben genetika is. Mindig sportcipőben vagyok és semmi.

Azt pedig tapasztalatból mondom, hogy a lányoknak sosincs. Néha mondják, hogy jajjj de büdös, de közben meg egyáltalán nem. Sőőőt... ^^

23/f

2022. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!