Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfinél hány éves kor...

Egy férfinél hány éves kor felett számít cikinek ha az autójával menőzik?

Figyelt kérdés

Pl. 20-30 éves korig menő ha sportkocsival jár egy pasi, de mondjuk ugyanez szánalmas 60 évesen?


Vagy az autóval menőzés kortalan?



2019. ápr. 4. 19:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
10
2019. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Mindegy, hogy hány éves. Ciki
2019. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
3
2019. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Minden életkorba ciki
2019. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 he84 ***** válasza:
79%
Így van, kortól függetlenül mindig ciki. Menőzni úgy általában bármivel is ciki. Ez csak egy gyerekes feltűnési vágy és nagyképsűség.
2019. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 veterán vas ***** válasza:
84%

Szerintem 20 évesen éppen úgy lehet sportkocsival járni, mint 70 évesen.

Viszont a "menőzés" -bármit is értesz alatta- minden korosztályban szánalmas.

Szóval pontatlan a kérdés, mert a kettő nem ugyan az.

Ne vedd egy kalap alá!

2019. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy menőzik? A példádban azt írod, hogy azzal jár. Az azzal járás még nem menőzés szerintem...
2019. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%

Alapvetően minden korban szánalmas dolognak tartom az ilyen fajta felvágást. Viszont bizonyos esetekben meg tudom érteni azokat is, akik mégis felvágnak. Például volt itt is olyan kérdező, aki még a tanáraitól is azt kapta, hogy senki nem lesz belőle, nem fog semmire jutni. Ilyen esetben azért elhiszem, hogy jó érzés megmutatni, hogy mégis csak vittük valamire.


Illetve olyan szempontból sem lehet korhoz kötni, hogy miért lenne "cikibb" idős korban? Egy 20 éves nem valószínű, hogy maga dolgozott meg azért a kocsiért, míg egy 60 évesnek lehet hogy 30+ évnyi kemény munkája van abban a kocsiban.


Mondjuk alapvetően az autóval "menőzést" meg úgy bármivel "menőzést" értelmetlen dolognak tartok. Én legalábbis úgy vagyok, hogy a számunkra fontos emberek előtt nem kell felvágni, a nem fontos emberek meg le vannak szarva.

2019. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem baj, ha valaki büszke az új Mergájára vagy Bömbijére.

Főleg ha nem apu szerezte vagy lízinges.

Férfiak vagyunk szeretjük az autókat(vagyis én igen).

Üdv egy Swiftes arc. :D

2019. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%
Semmilyen korban nem ciki, ez a normális, már a menőzés férfiaknál, hisz egy verseny az egész élet a csajokért, magamutogatás, hogy igen mi jobbak vagyunk a többi kannál, mi vagyunk az alfa, a nőknél is van verseny, csak ők szépségben meg cukiságban mérik a hierarchiát. Ezt úgy mondom, hogy nekem nincs mire menőzni és nem is lesz, de nem vagyok irigy, az állatvilág így működik.
2019. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!