Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki egy férfinél az, ha sír...

Ciki egy férfinél az, ha sír egy elhunyt ismerőse/rokona temetésén?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném, hogy egy temetésen bárki azt fogja gondolni, hogy 'jajj, az a férfi ott most komolyan sír? Milyen gáz.' Egy temetésen persze, hogy okés.
2019. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy! Aki ebben bármi cikit lát, annak nincs minden rendben odafent.
2019. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Igen, nálunk temetési képek facera mennek, ott ha egy komment is van, hogy "azt a rák sír a devla , dikmán milyen koporsó more" már szégyen az egész. Szóval teljes mértékben az.
2019. nov. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Alapesetben nem.

De egy átlag felnőtt (nemcsak férfi hanem nő) leginkább szülője, nagyszülője, testvére, házastársa temetésén sír, másén nemigen.

Nekem nagyon fura lenne, ha valaki pl. a nagynénje, unokatestvére vagy egy szomszédja, kollégája temetésén sírna. Ha férfi, még furcsább lenne. (Természetesen előfordulhatnak szokatlan élethelyzetek, ha a nagynéni kvázi családtag volt, ha a barát fiatalon tragikus körülmények között halt meg. Ilyenkor érthetőbb az erős érzelmi megnyilvánulás.)

2019. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez természetes dolog, de én valamiért mégis annak érzem, ahányszor ilyen eset volt, mindig visszatartottam. Nem tudom, miért.
2019. nov. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem ciki. Emiatt a hülye felfogás miatt képtelenek a pasik kimutatni az érzelmeiket. Egy temetésen természetes dolog, hogy sír az ember, sőt ha valaminek nagyon örül, akkor is sírhat.
2019. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Vérciki. Egy férfi csak örömében sírhat. Pont.
2021. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!