Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember alapból miért negatív...

Az ember alapból miért negatív? Miért kell megerőltetnie magát, hogy pozitívan gondolkodjon? Miért nem a pozitív az alap?

Figyelt kérdés
Több a depressziós, mint az örökké jókedvű ember. Talán aki folyamat iszik, annak mindig jó kedve van. Meg a romák.
2022. jún. 17. 11:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Az emberek többsége szerintem manapság sem negatív. De mindenképp több negatív és / vagy depressziós ember van manapság mint régebben (évtizedekkel ezelőtt). Lehet a megélhetés nehezebb vagy a felgyorsult világ teszi, az internet, hogy sokan másokhoz hasonlítgatják magukat - tévesen. A mézesmázas fészbúk profilok nagy része csak kirakat, mögötte meg rohad.
2022. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Ez inkább Magyarországon divat, a magyar nép olyan negatív.


Anyámék Svájcban élnek, ott egészen más a helyzet. Az egy fejlett ország, az emberek jólétben élnek, nincs okuk a depresszióra. Illedelmesebbek is, például az autóvezetési kultúrájuk nagyban a magyarok felett van.


Na, ezért megyek majd el ebből az országból végleg, mert nekem nem jó itt élni.

2022. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
2-es Attila te vagy az?
2022. jún. 17. 11:23
 4/38 A kérdező kommentje:
De akiket ismerek mindenki negatív. Folyamatosan rossz kedv, alig tud örülni stb. És akinek megvan mindene az is, mert belefáradt a munkába. Egy cigó haverom van, ő tényleg csak bulizik és sz*rik mindenbe, na ő mindig boldog. És ezt szó szerint értsd.
2022. jún. 17. 11:25
 5/38 anonim ***** válasza:
75%

Nem Attila vagyok, összekeversz valakivel.


#2 voltam

2022. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Kólauborkával ***** válasza:
72%
Én nem azt látom amit te. Nem kevered a realitást az optimizmussal ês pesszizimussal?
2022. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 2-es vagyok, nem vagyok Attila, de szerintem is legfeljebb MO-on divat, hogy negatívnak KELL lenni, ha nem akarod, hogy hülyének nézzenek.

Ahol én élek, ott az emberek nem negatívak, mindenki el akar érni valamit és tesz is érte, és nem csak azok (söt föleg nem), akik anyagilag jobban állnak, rengeteg munkanélküli, egyedülálló ember is ki akar ebböl jönni, nem pedig leül és elsüllyed az önsajnálatban!

2022. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
60%

#6

Deee, nagyon is keveri. Különben meg, aki mindig pozitív, az is egy agymosott, ostoba ember. Nézd meg milyen drágaság van a boltokban, emellett, hogy a f@szba maradjon pozitív az ember? A társadalomról nem is beszélve. Az, hogy dolgozni kell pozitív dolog szerinted? Ember, ébredj már fel, mert valami kib@szott álomvilágban élsz.

2022. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ember tele van fájdalmakkal és mégis azt akarja mutatni, hogy jól van.Ilyenkor csak az irigységet kapja, amikor nem is tudják, hogy min megy a másik keresztül.Inkább az ember reménykedik,mint pozitiv legyen.Minden embernek meg van a maga baja, biztosan vannak kivételek.
2022. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
30%

8-as. az, hogy dolgozni kell, elvileg pozitív, csak olyat kell keresni, ami megfelel, vagy legalább is megkeresni benne azt, ami jó vagy szép.

Másrészt ne az áraktól függjön a gondokodásmódod, nem attól lesz valaki pozitív, mert olcsón tud "venni", hanem mert meg tud elégedni kevesebb valamivel is, nem a vásárlás, pénzköltés az élet célja és nem az ad igazán örömet.

Nálad is az a baj, hogy csak azokat nézed, azokat akarod látni, ami neked negatív és nem keresel szépségeket abban, ami elötted van.!

2022. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!