Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az erős és...

Mit gondoltok az erős és független feminista nőkről?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem őket.(nem szexuális értelemben)16/F

2022. jún. 18. 15:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#10A feministáknak lehet,hogy nem,de az erős és független embereknek igenis jó az önbizalmuk és a kérdésben az ilyen feminista nőkről volt szó.És tisztában vagyok avval,hogy a feminizmus a nők és a férfiak egyenlőségért küzdő eszme.Természetesen vannak akik feministának vallják magukat és nem az egyenlőségért,hanem a férfiak fölötti uralomért küzdenek,de ezek valójában nem feministák.


Kérdezni meg nem csak azért lehet,hogy valami haszna legyen.Például a politika kategóriában kiírt kérdéseknek se lesz semmi haszna,mert nem a gyk-s felhasználók szavaznak a törvényekről,rendeletekről a parlamentben,hanem a képviselők.

2022. jún. 18. 16:26
 12/20 anonim ***** válasza:
48%

100%-ban támogatom az erős és független nőket,

főleg akkor, amikor a nyolcadikra kell felvinnie 1-2 ilyen erős nőnek a hűtőszekrényt.

Persze azért mindig megszánom őket egy ötezresért cserébe.

2022. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%

"Mit gondoltok az erős és független feminista nőkről?"


Van ilyen?


Trendi dolog, csak nem valóság.

2022. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
hát attól még meg lehet kerdezni mi ertelme van egy ilyen kerdesnek nem? látod milyen válaszok jönnek... ezert nem ertem mit vársz ezzel az egésszel. A többség amugy is egy nogyulolu fsz ezt szavazas nelkul is tudjuk. Amugy trendinek tenyleg trendi, a legtobben csak ugy magukra aggatjak a jelzot mert menő, közben azt se tudjak mit takar ez meg feltesznek nekik egy kérdést és csak neznek kikerekedett szemmel mert nem tudjak mivel indokolni.
2022. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%

Mindegyik ocsmány, lilahajú leszbi okádék.

A normális nőket szeretem.

2022. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#14Igazából azért írtam ki a kérdést mivel a gyk-n a válaszírás,kérdés kiírás,gyk-n olvasgatás az egyik hobbim.Meg érdekel az emberek véleménye mindenről,mégha nem is értünk egyet,szóval szerintem nincs baj a válaszokkal.Egyébként az egyik osztálytársam ihlette a kérdést és őrá a többiek mondták ezeket a jelzőket,szóval ő nem olyan aki csakúgy magára aggatott jelzőket.Bár igaz,hogy ő inkább már férfigyűlölő,mintsem feminista,de amúgy kedves.
2022. jún. 18. 17:15
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

Felnézek rájuk. Mármint azokra, akik tényleg erősek és tényleg feministák, nem pedig csak hisztiznek és a más nők által kivívott jogok mögé bújva rejtegetik, hogy defektesek.


Egy önálló erős nő, egy kemény sportolónő, egy megbecsült mérnökasszony például ugyanúgy képviselheti a feminizmust. És azokat a nőket is szeretem, akik kiállnak más nők mellett (akár más nőkkel szemben is).


De akik a mellüket verdesik és undokoskodnak az erejükre hivatkozva mindenkivel, akár azokkal is, aki csak segíteni akar vagy jófej lenni.


Egy intelligens nő, aki nemcsak erős, hanem erőssé tesz... Na az feminizmus.

2022. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, valld be, hogy kell egy nagycsöcsű nő!!!
2022. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25%
örökre szűz maradsz, kérdező xD
2022. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
44%

Ameddig nem uszítóak a férfiak ellen, amíg nem vekengenek piti dolgokon, addig kedvelem őket, szóval a szó nemes értelmében vett független, karakán nőket kedvelem.

(32N, feminista, de nem radikális)

2022. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!