Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet megkülönbözetni...

Hogyan lehet megkülönbözetni egy kínait a japántól,japánt a koreaitól?

Figyelt kérdés
Nyilván nem úgy,hogy a kínai kutyát kerget,a japán perverz játékokkal játszik,a koreai meg idol.Értelmes külső,arc tulajdonságok érdekelnének.Valamint,ők meg tudják arcról különböztetni egymást?Ez is nagyon érdekel.

2022. jún. 18. 20:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem mondtam, hogy mind egyformák. Az volt a kérdés, hogy ők maguk egyértelműen meg tudják-e különböztetni egymást ránézésre. Nekem ázsiai ismerősök és barátok mondták, hogy nem, sok esetben nem egyértelmű. Itt most nem arra gondolok, hogy valaki indiai-e vagy koreai, hanem például egy kínai, vietnámi, japán és koreai ha egymás mellett áll, akkor egy kelet-ázsiainak sem egyértelmű, hogy melyikük honnan való.
2022. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem voltak japán ismerőseim,és ők erre a kérdésre -hogy meg tudják e különböztetni egymást- azt a választ adták,hogy igen.
2022. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12. Ez természetes.


Általában azok nem, akiknek mind húzott szemű.. Ami bőven nem igaz, hisz a japánok szemgödre sokkal nagyobb mint pl a kínai vagy a thaiföldi embereké, de ez tényleg egyénenként eltérhet.

2022. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!