Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudom hogy melyik a...

Honnan tudom hogy melyik a hím és melyik a nőstény vitorláshal? Kifejlett 10 cm körüli algaevő harcsát állatkereskedés visszavesz?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni két darab különböző nemű vitorlást. Állatkereskedésben nézegettem őket, de nem jöttem rá melyik melyik. Fiatalocska az összes kicsik még. Ilyenkor lehet látni rajtuk valamit amiből megtudja az ember a nemét vagy eselytelen? Algaevőm kinőtte az akváriumot, mit lehet vele csinálni? Állatkereskedés visszaveszi?

2019. febr. 3. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
egy olyan akváriumba amit kinő az algaevő, nem való vitorláshal.
2019. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Több akváriumról van szó. Az egyikben van már algaevő abba nem tenném át a nagyot.
2019. febr. 3. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból, mekkorába menne a vitorlás pár?

A kicsiken amúgy nem látod a nemüket, csak a felnőtteken, és ott is csak akkor biztosan, amikor párba állva külön mozognak a többitől.

2019. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Akkor írd le H mekkorába akarsz vitorlást tartani. Van egy rossz hírem fiatal korban nem nagyon lehet megállapítani a nemeket, kell egy 300 literes akvárium, abba venni legalább 6 ivadékot és majd idővel kiválik egy pár ( vagy több).
2019. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megelőztél csecso. 😆
2019. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
250 literes akváriumba szeretném rakni őket. Köszi a válaszokat!
2019. febr. 3. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem vagy túl telepítve, szűrés engedi akkor vegyél legalább 6 ot.
2019. febr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A hímeknek már 10 cm magas korba egész jól kivehető a zsírpúp a fejtetőn, míg a nőstiké lényegesen laposabb.

A hím tehát dombos homlokú

2019. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!