Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok a dolgom, van amivel...

Sok a dolgom, van amivel hónapok alatt fogok csak végezni. Ha elmegyek valahova bűntudatom van, hogy nem a dolgommal foglakozok, ha nem megyek sehova azért érzem magam rosszul, hogy mindenki megy mindenhova csak én nem?

Figyelt kérdés

Ha viszunk elmegyek valahova sehol senkivel nem tudom igazán jól érezni magam, mert mindig ott lebeg a fejem felett, hogy nagyon sok dolgom van és a legtöbbel hónapok alatt fogok csak végezni ameddig nem tudok haladni a többivel.

Más is volt már ilyen helyzetben? Van tanácsotok erre?



2022. jún. 19. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A tanacsom az hogy hetvegen ne dolgozz. Szombat vasarnap nincs munka.
2022. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
#1 rossz tanács. ha megfogadtam volna még mindig tróger alkalmazott lennék évenként 25 szabadnappal.
2022. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Papir naptarban oszd be,melyik nap mit csinalsz! Mivel mikor leszel kesz.


Menj el szorakozni,mert az uj erovel tolt fel.


Mindig az adott feladatra koncentralj.

2022. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Oszd fel a teendőket, hogy melyik héten (esetleg konkrétabban napokra lebontva) meddig akarsz eljutni, hogy tartsd a tervet. Szabadnapokat is tervezz be, mikor egész nap nem foglalkozol vele. Ha nem csúszol meg, akkor tudod, hogy jól haladsz és bűntudat nélkül pihenhetsz. Szükség van a kikapcsolódásra is, újult erővel sokszor jobban is megy a munka.
2022. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

#2 lehet leszavazni.. de nekem minden nap vasárnap. holnap nem kell felkelnem 7kor, hogy beérjek 8ra, mert különben csörög a főnök, hogy merre vagyok..


De pihenjetek vasárnap nyugodtan. Nekem ezért van több, mert én dolgoztam, míg ti pihentetek.

2022. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Az utolsó pitiáner is megtalálja a módját, hogy mások munkájából éljen, de te azért csak döngesd a mellényt :D
2022. jún. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!