Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nehezen tudok sírni, pedig...

Ha nehezen tudok sírni, pedig szomorú vagyok vagy fáj, ha történik velem rossz dolog és még se megy a sírás akkor én pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki viszont könnyen tud sírni ha meg bántodik, vagy bármi olyan éri, én viszont nő létemre nehezen tudok ez rosszat jelent?

2022. jún. 20. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Akkor nem is gondolkodnál ilyeneken. Illetve simán sírnál, ha az az érdeked, hogy másokat a sírásoddal befolyásolj.
2022. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, adott ember válogatja, hogy ki mennyire tud. Sőt mondok jobbat, még az adott embernék is változhat ez a dolog. Én régen sokkal könnyebben tudtam, manapság már nem tudok.


F

2022. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jézusom, nem. Embere válogatja.
2022. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor meg nyogodtam. Mert már hónapok óta azon aggodtam hogy velem valami baj van mert hiába vagyok szomorú vagy depis nehezen de nagyon nehezen tudok sírni. Mások pedig szinte csettintésre megy nekik ... és már úgy éreztem velem valami baj van.
2022. jún. 20. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csávó vagyok és utoljára kisgyereknek sírtam

Szoktam nagyon szomorú lenni meg van hogy nagyon mérges is de sírni nem tudok

ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!