Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg van olyan amikor...

Tényleg van olyan amikor valakiről aki ismeretlen megérzés alapján meg lehet állapítani, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Szóval nálam ez több mint 10 éves dolog, kollégiumba jártam és már akkor kezdték el azt hinni rólam, hogy meleg vagyok. Igazából hozzá szoktam csak nem enged nyugodni a gondolat, mégis miért gondolják, honnan veszik? Múlt héten egy random ember a kocsmában és az egyik munkatarsam is nekem szegezte a kérdést meleg vagyok - e... Mindig arra gondoltam a hosszú hajam miatt kérdezik, és akkor éppen copfban volt. Vagy tényleg ennyire primitívek az emberek, hogyha hosszú a haja és fiú akkor valószínűleg meleg? Tegnapelőtt ráadásul terep nadrág volt rajtam és bakancs a nyár közepén szóval nem bőrtangában járok.

Beszéltem viszont eről egy lány barátommal, azért írom ki a kérdést. Azt mondta van egy bizonyos kisugárzásom ami miatt még ő is azt hitte meleg vagyok (lényegtelen tényleg az vagyok-e) ezt honnan látják egyes emberek? Meg lehet érezni valakin ha a ruhazkodasa nem árul semmit arról?



2022. jún. 20. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Kisugárzás. Igen, van ilyen. Aki fogékonyabb bizonyos apró jelekre, az észreveszi.

Én meg azt szoktam látni pasikon, ha még nem voltak nővel, egyszerűen rááll a szemem. :)

2022. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok, de azok akik tudják rólam ezt sohasem mondták volna rólam. Meg senki sem kérdezett rá egyenesen. Amúgy szokott lenni, hogy valakiről gondolom, hogy meleg és aztán kiderül, hogy igazam volt, de aztán volt olyan is, hogy túl gyorsan következtettem és a srác nem volt meleg. Szóval van úgy, hogy érezni valakiről ezt. De ezt amúgy dicséretként is veheted, mivel a melegek legtöbb esetben nagyon jól néznek ki mert törődnek magukkal. Amúgy az is lehetséges, hogy valamilyen szinten feminimebb vagy és ezért gondolják rólad azt, hogy meleg vagy.
2022. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Feminin vonások, hang, viselkedés.

Túlérzékenység és túl nyugodt viselkedés.

Esetleg szóhasználat.

Járás és gesztusok.

2022. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, gaydarnak is szokták emlegetni. Az más kérdés, hogy szerintem nem illik senkinek rákérdezni a szexualitására, ha ő magától nem mondja.
2022. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom.Ez jó kerdes.Tudjátok van az amikor egyértelmű..szinte.A mozgasa,az öltözködése,hangja.De ez annyira nyilvanvaló hogy szemet szúró.

És van az,amikor én total nem veszem eszre.Multkor is azt mondja a bnőm.Ez meleg volt!!

En :Mi van??Mert miért??

Ő:Nem láttad??

En:Mit??

Ő:Hagyjuk..

Szval lehet én totál érzéketlen vagyok az ilyen "jelekre".

Nincs hozza vevőkeszülékem.

Veled nem tudom mi lehet.Mik azok a jelek amik erre utalnának tévesen.Talan a lányismerősöd meg tudná valahogy fogalmazni.

2022. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem embertől függ, hogy látszik e rajta vagy, hogy észre tudja e venni az ilyeneket.
2022. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 segitseg ***** válasza:
100%
Rólam is azt hitték, hogy bi vagyok, annyit tagadtam és végül beletörődtem. Rá körülbelül egy évre coming outoltam xD egyébként szerintem, akinek több lány barátja van, barátságos, figyelmes és férfi arról gyakrabban hihetik azt, hogy meleg
2022. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!