Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek agresszív feje van a...

Akinek agresszív feje van a szakállától, azzal ismeretlenbe, eleinte valóban előzékenyek, kedvesebbek?

Figyelt kérdés

Sok évvel ezelőtt borostám volt, a kutya nem figyelt fel rá, 2 éve próbálkoztam meg a növesztéssel mert egy-két ember megjegyezte hogy elég "tömött" ahhoz hogy valami jót ki lehessen hozni belőle, volt egy átmeneti időszak amikor nagyon gyilkos fejjel töltöttem a tavalyi nyarat, persze ahol már lehetett ott bele nyúltam géppel.

Karácsony előtt a hajjal együtt a szakállat is kezelésbe vettük, ott meg figyeltem hogy csinálja a srác, és ma már én csinálom magamnak, volt aki kérdezte kinél csináltatom :D


Amióta megváltozott a külsőm, más a tapasztalat is, sok éve bedumált egy középkorú ember azért mert már nem fértünk el a bevásárlóközpontban, ma meg még van hogy a cigány mondja nekem hogy bocsi. Valóban egy apróság is ennyit számít?

29F


2022. ápr. 26. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki tisztában van a képességeivel az belül röhögni szokott rajta, csak udvariassággal leplezi ...
2022. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"sok éve bedumált egy középkorú ember azért mert már nem fértünk el a bevásárlóközpontban, ma meg még van hogy a cigány mondja nekem hogy bocsi. "


Te valami zsákfaluban élsz vagy nagyon kevés emberrel találkozol, hogy ebből ilyeneket szűrsz le?


Ez pont olyan mint amikor egy szitával és két vödörrel aranyat mosnak a folyóban és halálukig hisznek benne, hogy majd meggazdagodnak belőle!

2022. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Nem azért, de én nem az az ember vagyok mint 8 másik. aki borotválkozik két naponta mert kell, az asszony miatt, és azért mert nem akar megjegyzést.

Tudom hogy ilyen országba, valahol kelet és nyugat között nem tanácsos nagyon eltérni az átlagtól... Ami egy gusztustalan maradi felfogás.


Én gyerekként sem foglalkoztam az öregekkel ha szakálla volt valamelyiknek, még ha nem is nyúlt bele géppel, ollóval, akkor is különc, érdekes fazonok voltak, én így láttam őket.


A szakáll pedig tudomásom szerint képességtől, kaszttól függetlenül "jár annak akinek van" csak a fazon lehet eltérő, ezért nem nézik le az embert.

2022. ápr. 26. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Sosem tudhatod ki néz le vagy miért, de amíg tisztában vagy saját magaddal addig ez nem is számít!

Bekerül a sürgősségire, mind ugyanúgy rinyál az életéért!

2022. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Nagyon őszinte amit írtál, ott már mindenki egyenlő..

2022. ápr. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!