Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szinesre festi a haját az...

Aki szinesre festi a haját az szerintetek amiatt csinàlja mert felakarja hivni magára a figyelmez,illetve extroveltált,vagy?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 02:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Figyelmet*
2022. jún. 21. 02:22
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Depressziós voltam egy szerelmi bánat miatt. Folyton hajkrétáztam, volt zöld hajam, rózsaszín hajam, mindenféle. Egyszer mindent beleraktam és úgy néztem ki mint egy papagáj. Az volt bennem, hogy más akarok lenni, nem az akire ránéznek és a szende jókislányt látják, hanem azt akartam hogy egy vadóc valakinek gondoljanak. Orrpiercinget is akartam. Örökké hálás leszek anyámnak, hogy lebeszélt róla.
2022. jún. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Savlekotő ***** válasza:
76%
Szereti az adott szint Barmi oka lehet nem bűncselekmény. Ezeken rugozni minek, akit meg mások haja színe is zavar kezeltesse magát.
2022. jún. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azért csináltam, mert vagánynak tartottam és szerettem magam annak az embernek érezni, akinek így (a saját szememben) kinéztem.



Extrovertált vagyok, de nem hiszem, hogy sok köze van hozzá.


A feltűnőbb külső jegyeket viszont meg kell tanulni viselni, így a színes hajat is. Ha valaki félénk, nagyon frusztráló lehet, ahogy rászegeződnek a tekintetek, valahányszor emberek közé megy, vagy hogy sok kisgyerek meg van bolondulva a hajszínéért. Az emberek meg fognak nézni, általában semmi negatív, de van, aki emiatt például biszexuálisnak/melegnek gondol és ennek megfelelően tesz is megjegyzést rá (nem gyakori, de belefutottam már). Aki nem elég leszarom az ilyesmihez, annak ez egy nehéz időszak lesz. Bizonyos ügyfelek szemében továbbá nem bizalomgerjesztő szakmailag, így önbizalom ide vagy oda, olyannak való, akinek nem pofa alapján ítélik meg a szakmai kompetenciáit, nem úgy, mint pl egy banki ügyintézőnek (nekem könnyű volt, informatikai területen dolgozom matematikai elemzőként, semmi közöm az ügyfelekhez, a kollégák között meg nem számít az ilyesmi, van kolléga pl aki nyakig ki van varrva). De van olyan is, aki emiatt azt hiszi, hogy sosem volt normális állásom, majd ejtek érte egy könnycseppet valamikor. :'D

2022. jún. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Én eléggé introvertált vagyok.

De szeretném befesteni (még akkor is ha csak a vállig érő göndör hajam végét), mert tökre jól nézhet ki úgy.


Miért kell egyből feltűnősködésre tippelni, ha szerintem úgy jobban nézek ki?

Már megint egy állító kérdés ami hamis dilemmával tökéletes logikai hibát alkot.


21/f

2022. jún. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Egy szombat reggel felkelsz, és felveszel egy pólót amiben boltba mész.

Miért pont azt a pólót vetted fel? Fel akarod hívni magadra a figyelmet? Másoknak akarsz megfelelni?

Vagy azért mert ebben a pólóban érzed jól magad, és mert ez tetszik?


Bizonyos dolgokat úgy túl tudtok misztifikálni, hogy az valami elképesztő...

A fura külső jegyeket pont az alapján választják az emberek mint az átlagos külső jegyeket. Az ilyenek többsége mögött nincs pszichológiai csavar, rejtett üzenetet, vagy ne adj isten fel nem dolgozott trauma. Csak simán meglátták valakin, megtetszett nekik és ki akarják próbálni magukon.

2022. jún. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

#6:

Magyarázat helyett csakúgy be kellett szólni valamit, ugyebár.

A magadfajták még a cserepes virágba is bele tudnak kötni.

2022. jún. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Én pl azért csinálom, mert nekem ez tetszik. Lesz4rom ki mit gondol. Introvertált vagyok amúgy.
2022. jún. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon jó barátom, ő dolgozott pszichés betegekkel. Az ok-okozat BIZONYOS mentális betegségek és a fura külső jegyek között fordított, pont, ahogy a vallásnál.


Nem attól lesz kattant az ember, hogy vallásos vagy színeshajú, de sok mentálisan problémás ember ráfixálódik dolgokra és elmegy a szélsőségek felé betegsége miatt. Ezek közül lehet az egyik a külső megjelenés, de rengeteg másban is megmutatkozhat. Van egy tendencia arra, hogy fura emberek szeretik a fura dolgokat, illetve a fura irányba elvinni mindent, ami egyébként normális lenne önmagában.


De ahogy ez a réteg elenyésző része az akármilyen szempontból hívőknek, úgy elenyésző része az extrémbb megjelenésűeknek is. Nagyjából annyi az esélye, hogy egy színes hajúnak azért ilyen a haja, mert mentálisan beteg, mint annak, hogy valaki azért túlsúlyos vagy azért gyűjt régi filmeket (mindkettő konkrét példa ugyanebben a műfajban).


Ez mára nem kórkép, hanem egy alapvetően ázsiából eredő divat.

2022. jún. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Színes a hajam, nem is akármilyen (ametiszt). Nekem nagyon megtetszett ez a szín, azért lett ilyen. Alapból a sápadt fejemet feldobja egy kicsit, úgy nézek ki mint aki él is, ellenben az eredeti, semmilyen hajszínemmel.

Nem feltűnősködésből, teljesen leszarom ki mit gondol, néztek már rám furcsán, kaptam hideget-meleget de mondom, nem izgat.


Semmi féle mentális problémám nincs, sohase voltam depressziós vagy bármi. Csak tetszik. Pont.


Tetkót és piercinget se azért csináltam, hogy mutogassam. Az összes olyan helyen van, ahol nem látszik 😉

2022. jún. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!