Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szinesre festi a haját az...

Aki szinesre festi a haját az szerintetek amiatt csinàlja mert felakarja hivni magára a figyelmez,illetve extroveltált,vagy?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 02:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak simán tetszik neki
2022. jún. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én terveztem színes hajakat, de szimplán csak azért, mert tetszik néhány színnel...
2022. jún. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
11, úristen, erről lehet képet kérni? *.* Nem ismerkedni akarok vagy ilyesmi, csak a hajad színe érdekel. :) Kedvenc ásványom az ametiszt, de nem tudom elképelni hajfestésként.
2022. jún. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg neonzöld a hajam, előtte félig kék-félig zöld volt. Saját magamnál introvertáltabb emberrel még nem találkoztam. Azért ilyen, mert ez tetszik. Már kb 15 éves korom óta színes hajat szerettem volna, de tiniként anyám se engedte, később meg én nem mertem kiszőkíteni a hajamat. De 22 évesen végre rávettem magamat és elmentem egy jó fodrászhoz, mondván, hogy így is már egy évtizede utálom a hajamat, akkor legalább a színe legyen szép. Mellesleg a stílusomhoz, a ruháimhoz is illik és tök jól néz ki.
2022. jún. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nagyon közeli lány barátom olyan introvertált, hogy nála intróbb személlyel még nem találkoztam, mégis havonta más színű a haja.

Lehet, hogy az is benne van, hogy talán kompenzálni akarja azt, hogy ő mindig is mellőzve volt, de igazán a fő ok az, hogy ez tetszik neki.

2022. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Az ember - főleg tiniként - szeret többféle stílust is kipróbálni, ez az időszak pont arról szól, hogy kitapasztaljuk, mi áll jól. Nekem extrém színeim nem voltak, csak szőke ombre, szőke melírcsíkos (barna az eredeti színem) és vörös. Először 16 évesen lettem vörös, és kb. 4 évig festettem, de abbahagytam.


26 évesen ismét vörös lettem, és már nem is tervezek más lenni, mert egyszerűen ezzel a színnel érzem magam igazán jól.

2022. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%
El ne felejtse fényévenként levágatni vagy újrafestetni a haját, - mert amikor lenő a haj, akkor elkezdi zavarni...
2022. jún. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Simán hülye és nagyképű-pofátlan, ezzel akar lenni végre valaki, pedig még szánalmasabbá válik, mint volt.
2022. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem azért van szines hajam, mert tetszik. Nagyon szinesen is öltözködöm, megy a stílusomhoz. Nyilván elkerülhetetlen, hogy megnézzenek az utcán, de nem célom. Bár szerintem azzal sincs semmi baj, ha valakinek éppen ez a célja.
2022. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
87%
Én ambivertált vagyok, de a skála introveretált felőli részén és azért színes a hajam, mert ez tetszik. Nem érdekel, ha valaki megnéz, nem érdekel, ha valakinek tetszik vagy nem tetszik, sőt általában észre sem veszem mert nem szoktam figyelni az embereket.
2022. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!