Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyit számít, ha...

Tényleg ennyit számít, ha színesebb ruhákat hordok, és femininebbnek látszom?

Figyelt kérdés

Alapvetően feminin férfi vagyok (nem ciszhetero), jóval kevesebbnek is nézek ki a koromnál.


Az utóbbi években egyre színesebb, „lányosabb” ruhákat hordok, és eléggé megváltozott az, ahogy viselkednek velem.

(most elsősorban nem arra gondolok, hogy az átlag proletár férfi beszól vagy csúnyán néz, ez nem érdekel).


A nők egy része jóval kedvesebb, köszönnek, mosolyognak utcán. Mintha barátkozni akarnának.

A férfiak viszont elég furcsák: volt, hogy beszólt egy férfi utcán, visszaszóltam, pár nap múlva meg már beszélgetni akart.

olyan is volt, hogy vidéki kisvárosban ültem parkban a padon, és egy idősebb férfi rám nézett, először elindult felém, mintha meg akart volna szólítani, aztán megtorpant, és még párszor eljátszotta ezt, mintha nem mert volna odajönni.



2022. jún. 22. 10:45
 1/10 A kérdező kommentje:

1:D


bocs, de annyira nem érdekel frusztrált gyári melós netharcosok vergődése.

2022. jún. 22. 10:51
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
2, well said
2022. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Számít sajnos ebben a képmutató társadalomban. A benyomás a külső alapján alakul ki, és van sok homofób személy (mint a kedves első válaszoló ősember), akiknek ez nem tetszik és nem is fog. Sajnos ilyenek mindig lesznek.

(nem tudom, mi az, hogy ciszhetero, de az biztos, hogy ha egy férfi nőiesebb ruhákat hord, akkor melegnek nézik). Ignoráld ezeket és legyél önmagad!

2022. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Vagy csak te képzeled be. Ne haragudj, de én is kiélezettebben figyelek és gondolok bele egyszerű szitukba mást, ha kirottyentem magam. Mintha mindenki engem nézne. Pedig nem.
2022. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Csak beképzeled magadnak mert rá vagy kattanva, hogy mások észrevegyenek, meg hogy vajon mit gondolnak róla.
2022. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

5# leírta.

Látni akarod hogy "te vagy a különc" ezért belelátod.


De látom jól le is pontoztátok ezért 5-öst.


Úgyhogy leírom amit hallani szeretnél kérdező:

"Igen, ez 100%-ig így van, minden ember rá van kattanva vadidegenek méricskélésére. Hisz mi jobb dolguk lenne? Én is mint proli férfi beszólok meg kigúnyolok mindenkit akinek a stílusa negyed százalékkal eltér az enyémtől. Nem is győzöm energiával ezt. Még aludni se alszok hogy minél többek gönceivel tudjak foglalkozni a tömegközlekedésen"


Elélveztél már?

2022. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Hatos, inkább ne írtál volna semmit... Ne gyűlölködjünk már.
2022. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Senki nem gyűlölködött XD

Akinek ez gyűlölködés az húzza ki a netkábelt, tekerje körbe magát pukksnós fóliával és az ablakon se nézzen ki mert még a verebek csiripelésében is gyűlölködést fog látni/hallani 🤣

2022. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

azért sokat elmond a GYK-ról, hogy 1-2 értelmes válasz jött.


Azt meg végképp nem értem, hogy vki érdemben nem tud válaszolni, miért szól be, vagy találja ki, szerinte miért írtam ki a kérdést. tiszta óvoda.

2022. jún. 28. 09:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Az igen, csak 3-as adott érdemi választ, az összes többi mind baromság.

A magyar egy elég elmaradott társadalom, az egyik legrosszabb egész Európában. Így nem meglepő, hogy mondjuk a képzetlenebb kisemberek rosszul reagálnak, a tanultabb fiatal nők meg nyilván jobban. Most mit szépítsem, én is érintett vagyok, és támogatóan szinte mindig diplomás 30-40es nők reagálnak.

Az szintén nem meglepő, hogy csak messziről dumál a többség, a magyarok híresen hangemberek.


Mondjuk ha színesebben öltözöl, már kitűnsz a sok szürke egyforma ember közül, nagyon kevés magyarnak van stílusa.

2023. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!