Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog, ha másként...

Normális dolog, ha másként viselkedem nők társaságában?

Figyelt kérdés

Sokkal óvatosabban, diolomatikusabban és pontosabban igyekszem fogalmazni. Nagyon figyelek hogy ne mondjak olyant amit más félreérthet (főleg egy nő ne értse félre)


Esetleg ez valamilyen szorongás lenne?

Vagy természetes emberi viselkedés ellentétes nemű, reproduktív korú személyek társaságában?


Mellesleg ez bármilyen relációban így van, nem csak a szabadidőben/magánéletben


Nem vagyok incel, sem anyu szoknyája alatt élő dologtalan szűzfiú sem, de az igaz, hogy introvertált vagyok.


F30 (mert gyanítom ez is számít)


Kérem válaszoknál aki tudja, fejtse ki bővebben miért igen miért nem, vagy miért nem lehet ilyen könnyen állást foglalni a kérdésben.


Ha valakinek van komolyabb olvasottsága a témában, vagy foglalkozott sokat az emberi viselkedéssel (esetleg szakavatott a kommunikáció területén) azt megköszönöm ha jelzi. 😇



2022. jún. 23. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez normális, mert szeretnél jó benyomást tenni. Csak ne görcsölj rá, mert az már nem jó
2022. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez már átmegy egy határon szerintem. Nyilván jó benyomást akar kelteni az ember, de hogy ennyire kiméri és kiszámolja, az vagy valami brutális önbizalomhiány, teljesen használhatatlan szociális készségek miatt lehet vagy akár komolyabb dolog van a háttérben, pl. aspergerhez hasonló téma. Őszintén szólva én utána is járnék az utóbbinak.
2022. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis nyomi introvertált diolomatikus már csak ilyen marad. Ilyen szarságokon rágódsz ahelyett, hogy értelmes dolgokkal foglalkoznál.
2022. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Diolomatikus?

Esetleg diplomatikust akartál írni?

2022. aug. 3. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Te akartál azt írni, csak nem sikerült. Én hűen idéztelek. Mázlid van, hogy a kommentelők nem ebbe kötöttek bele, ahogy most te belém.

Mondjuk az első két kommentre írhattál volna valami köszönömöt vagy valamit jó 1 hónap alatt.

2022. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, megköszönhettem volna. De ez errefelé nem szokás. 😬
2022. aug. 4. 11:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!