Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a csajok akik szexisen...

Azok a csajok akik szexisen öltöznek azok direkt azért csinálják hogy a körülöttök lévő összes férfinak felálljon a cerka?

Figyelt kérdés
Ma is ment előttem egy csaj miniszoknyában és inkább megelőztem, nehogy feláljon a szerszámom. ezek direkt emiatt öltöznek így?
2022. jún. 23. 13:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%

#4:

Hűha, miért, különben tele lesz a gatyád az izgalomtól? Inkább köss kötőféket a libidódra. xD

2022. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%
Igen kérdező, nyilván minden nő csak azért öltözik ki, hogy álljon a 10 centis f..szod amit nem is látsz a hasadtól.
2022. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%
Nincsenek neked sulyos problemaid, hogy ennyire nem birsz magaddal?
2022. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
21%

Addig jár a korsó a kútra...


Az ilyenek addig riszálják magukat amíg egy pasi rájuk ugrik aztán kezdhetnek sivalkodni. Még jó, hogy a társadalom mindig az "áldozat" ellen van...

2022. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%

14: amennyiben a férfiak képtelenek tartóztatni magukat úgy nem valóak civilizált társadalomba és el kell különíteni őket állatok módjára.

Nem szúrok le senkit csak mert nem kedvelem, nem lopom el más cuccát csak mert tetszik nekem, nem erőszakolok meg valakit csak mert bejön nekem. Aki ezeket az alapvető dolgokat nem tudja betartani nem érdemel emberi jogokat.

2022. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%

#14


Érdekes hogy csak a férfiakat említetted és azokat a nőket nem akik a nőkhöz vonzódnak. Vajon tőlük miért nem kell tartani hogy rájuk veti magát?

2022. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#16 mert a leszbiknek nincs f@szuk. Azért.
2022. jún. 23. 17:17
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
Igen, de zaklatni nem csak azzal lehet. Rávethetné magát, markolászhatná, de nem teszi mert van önuralma. Ezt kene gyakorolni.
2022. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
27%
Hát lehet, hogy nőként nem leszek most népszerű a véleményemmel, de én egyetértek a kérdezővel. Attól, hogy nyár van, még igenis ízléstelen az a nadrág meg az a szoknya, amiből kint van a fél fenék. Általában azok a lányok, akik úgy öltözködnek, hogy a fenekük, hasuk, mellük kint lóg egy ruhadarabból, nem azért öltöznek úgy, mert "jaj melegem van", hanem azért, hogy megbámulják őket é ms tetszenek a férfiaknak. A testükkel és az ízléstelen ruhadarabokkal vonják magukra a figyelmet.
2022. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a "rájuk ugrik valaki" dolgot sosem értettem. Mondom ezt férfiként.


Én is megkívánom az utcán a kisgyerek fagyiját, mégsem veszem ki a kezéből és zabálom fel. Megkívánok egy jó pofa hideg sört, mégsem veszem el a másik elől az asztalról, megkívánom a Ferrarit a parkolóban, meg is nézem, csorog rá a nyálam, mégsem megyek oda beverni az üveget és nem próbálom meg ellopni.

2022. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!