Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a csajok akik szexisen...

Azok a csajok akik szexisen öltöznek azok direkt azért csinálják hogy a körülöttök lévő összes férfinak felálljon a cerka?

Figyelt kérdés
Ma is ment előttem egy csaj miniszoknyában és inkább megelőztem, nehogy feláljon a szerszámom. ezek direkt emiatt öltöznek így?
2022. jún. 23. 13:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%

#19

Azt csinálnak a testükkel amit akarnak. Gondolom akkor te a strandon is azért veszel fel fürdőruhát hogy szerepelj:)

2022. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%
Férfiként ezt a "megbámulást" sem értem. Kulturált ember képes kulturáltan végigmérni, megnézni valamit ami szép, legyen az nő vagy akármi más. Bámulni, meg álló farokkal bőgni pedig a kulturálatlan majmok szoktak.
2022. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
84%

1) 30 fokok vannak

2) Nyugi, észre se vesznek, le se szarnak

3) Mindenki azt vesz fel, amit akar. Nem vagyunk - még - Szaúd-Arábia.

2022. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy továbbra is férfiként gondolkozva:


Ha én elmegyek egy barber shopba, csináltatok egy jó hajat, megcsináltatom a szakállamat, felveszek egy jó ruhát, akkor azzal nyilván több embernek fogok tetszeni.


És igen, MAGAMNAK IS tetszeni fogok. Hiszen valahol mindenki táplálja a maga egóját, nem mindegy hogy tükörbe nézel és egy ocsmány igénytelen állat tekint vissza, vagy valaki akire azt mondod, hogy "de jól nézek ki".


És nyilván azzal, hogy igyekszem jól kinézni, nem az erősen túlsúlyos láncdohányos, kapafogú Mariska meghódítása lesz célom, hanem a nekem tetsző szomszéd Juliskáé.


És valahol ez a lényeg. Nyilván jól akarsz kinézni, nyilván vonzó akarsz lenni BIZONYOS emberek számára. És Nyilván nem tudod elkerülni azt, hogy más, számodra nem vonzó emberek is észre vegyenek.

2022. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
76%

Én azért veszem fel, mert meleg van és szeretem hordani.


Aki meg annyira egoista, hogy azt hiszi, miatta, hát őszintén tudom sajnálni. :D

2022. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!