Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted jól teszik? Dicseret...

Szerinted jól teszik? Dicseretre méltók?

Figyelt kérdés
Mama mindig dicséri testvére gyerekeit milyen szép házuk van, több milliós autokkal járnak, sok arany nekik.. mi meg dolgozunk abból élünk van házunk de sok év kölcsönt kellet vissza fizetni, ők meg rá csaptak a hasukra és jöttek milliók.. nekünk is mondja nemhogy bele mennénk olyan dolgokba számlázás meg ilyenek... szerintem ebben akik így élnek nincs semmi dicsőség. Mert törvénytelen! Inkább élek becsületesen, de tudom ez az enyém amim van, hozzam nem jön a rendőrség! Mama szerint rosszul fogom fel Mert akik évek óta szamlazgatnak, oket se viszik el vagy mi nem értek ehhez, és jön nekik a sok szép és jó! Előkelő úri életet élnek. Mi meg dolgozunk.
2022. jún. 25. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd a rácsos akadémián....
2022. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vénasszony! Megfigyelhetik őket akár, csak nem tudnak róla, egyszer meg megy a TEK, rájuk rúgva az ajtót. Ez is dicsőség lenne? Én is inkább lennék csóró, de nem akarnék Xanaxszal aludni, hogy mikor rúgják rám az ajtót.
2022. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyet értek veletek. De viszont vannak olyan ismerőseim akik 30 éve így elnek. És már páran meg haltak . Soha semmi nemvolt sem a TEK-kel sem senkivel . Így éltek tele penzel okosan csinálták.
2022. jún. 25. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Senki sem érinthetetlen.
2022. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan élnek így. Még sincs semmi bajuk belőle.
2022. jún. 25. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ők tudják, nekem nem érné meg. Inkább akkor belépnék a fideszbe és benyalnék egy pénzes valakinek.
2022. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor csináld te is
2022. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!