Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha valaki dícséretre vágyik?

Baj ha valaki dícséretre vágyik?

Figyelt kérdés
A rajzolás a hobbim, sok skiccem meg komoly rajzom is van. Általában ha valami nagyon tetszik hogy igen jól sikerült azt szeretném másnak is megmutatni, hogy "megerősítsen" De nincs túl sok barátom, és azok is inkább csak haverok. A párommal szoktam mindig beszélni, és neki szoktam megmutatni, de ő sose mond rájuk szépet (kb 2 hétig tetszettek neki a rajzaim amikor közel volt a kapcsolatunk a szakításhoz) Most meg hosszasan taglalja hogy mért rosszak. Amikor mondom neki hogy rosszul esik hogy ilyeneket mond, akkor meg felháborodik hogy hát de ő nem fog hazudni. Én meg hülye mód mindig megmutatom neki az újakat, hogy na ez már biztos elég jóra sikerült, de ilyen sose volt. Mással is volt már, hogy hiába tudta hogy nem dicsérik és bátorítják valamiért mégis mindig nekifutamodott a témának?
2014. jún. 3. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megmutatod a rajzaidat, szivesen mondok rola velemenyt, es ha erdemes, dicseretet is.

De. Ha valaki csak azt tudja mondani, hogy mi a rossz bennuk, kihagyva azt, hogy mi a jo, egy olyan dologrol, ami annak fontos, akit allitolag szeret... Oszinten szolva, nem hinnem, hogy az a kapcsolat stabil.

Hagyni kell elmulni, vagy ha menteheto, es megeri menteni, akkor javitani kell.

2014. jún. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem baj dehogy, elvileg ez erősíti az embert. Azok a gyerekek, akiket folyton dicsértek a semmiért, később depressziósak lettek, vagy gyűlölték az egész világot, ez egyénfüggő.

Más lehet a gond, ha a párod ilyeneket mond, talán nem vele foglalkozol a rajzolás miatt, ez lehet a baj.

2014. jún. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az építő jellegű kritika az, ami előbbre visz, nem a dicséret! (rövid i-vel amúgy)
2014. jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bukor Peti ***** válasza:
én még nem láttam a rajzaidat, de biztos nagyon szépek. én imádok a rajzokat, csak a rajzolás nem az erősségem :D küldhetsz róluk fotót. szívesen megnézem :-)
2014. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!