Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja rajtam kívül az...

Más is utálja rajtam kívül az embereket?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 19:11
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20-as! Mondott itt bárki olyat, hogy a szeretteit,a barátait is utálja, és hogy az összes embert egy kalap alá veszi?
2022. jún. 26. 22:48
 22/30 anonim ***** válasza:
36%

Azért elég jó indikátora az oldalnak ez a kérdés.

Mindenki le van pontozva aki nem utálja a másikat zsigerből... :)

2022. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ennél sokkal nevetségesebb, pitiánerebb dolgokért is pontozgattak le válaszokat, szóval ne szomorkodjon senki. :)
2022. jún. 26. 23:09
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem utálod a másikat zsigerből, akkor miért is zavar mások értékrendje?

🤔

2022. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatfüggő, éppen van-e kedvem a társasághoz vagy sem, nem vagyok embergyűlölő, de olykor kell a magány. Egy betegség okán havonta 1-2 alkalommal kezelésre kell mennem egy korházba, ez 1-2 nap befekvést jelent. Az elejében még két ágyas kórterembe raktak, de mostanában már csak az egyetlen 4 ágyasban vagyok általában ugyanazokkal és hétfőn megint jelenésem van. Pont most hétfőn akarok szólni, ha lehet, nagyon jól érezném magam ezentúl egy két ágyas szobában, egyszerűen nem vagyok kíváncsi a másik három, nálam legalább 30 évvel idősebb ember unalomig ismételt problémáira, az egyiknek már a hangja kiráz, a másik állandóan tőlem kér segítséget, mert nem tudja megnézni a letöltött filmet a telefonján és oldjam meg, hiába mondom, hogy nem letöltve vannak, csak kikölcsönözve, a kölcsönzési idő meg lejárt és egy MB net nincs a telefonján. Nem baj, akkor benyomja a Dankó rádiót, amit fiatalként rühellek és még időnként káromkodik is mellé, mert a rádió letört antennája miatt sz@r a vétel. Meg egész nap beszélgessünk, haverkodjunk. Nem barátkozni vagyok itt, hanem gyógyulni. Elegem van minden alkalommal ugyanebből a műsorból, amit ezek az emberek csinálnak. Ugyanazt megbeszélik minden alkalommal és nem unják.

Jaj, most én is ezt csináltam. Idejöttem a kérdéshez és elkezdtem panaszkodni. Nagyon jól esett kiírni magamból, de többször nem fordul elő. :D

2022. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
#24 Ez kitől kérded?
2022. jún. 26. 23:18
 27/30 anonim ***** válasza:
tökömkivantól
2022. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

#25 Teljesen megértem és áterzem a helyzetedet, fel a fejjel, és jobbulást!:)

"27 Oké.

2022. jún. 26. 23:22
 29/30 anonim ***** válasza:
80%
Én utálom a többségét igazából nagyon sok rosszindulatú ember van akár suliban munkahelyen bárhol nagyon kevés szerethető ember van.
2022. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
64%

Máris kedvellek kedves kérdező :D

De ne adjatok hatalmat a kezembe mert meglesz a #2 Adolfka XD

2022. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!