Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25-30 évesen akinek nincs...

25-30 évesen akinek nincs családja minek él? vagyis miben találja a boldogságot?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok...szeptemberben már 30 leszek. És a mai napon leültem elgondolkodtam az életemen és konkrétan düh rohamot kaptam.


Nagyon sok párkapcsolatom volt már, és egyik párom sem akart soha gyereket, okés így 25 éves koromig ezzel nem volt semmi baj, de most már igencsak szeretnék egyet. Na és a fő probléma az hogy az én korosztályomban az ismerőseimnek/nőknek/férfiaknak/falábú kalóznak is már felesége/férje van meg gyereke...de még van egy fogyatékos ismerősöm akinek 3 autója van úgy hogy nem dolgozik semmit...rohad az összes foga, de már neki is van. Meg az összes nyomorultnak igazából, nem is tudom hova tenni amikor itt a nők írnak az igényeikről, és közben meg ilyen hulladékokkal állnak össze.


A másik véglet meg azok a luxus k..ák akiknek ilyenkor sincs gyerekük, tudjátok az a tipikus, hogy annyira jól néz ki hogy hozzá sem mernek szólni, vagy csak egésznap tölti fel magáról a p..ás képeket meg nyaral és étterembe jár mindennap...tehát az ilyen totál offos semmit nem érő csak nagyon szép de havi 2 milliót fogyaszt, de igazából semmiért nem tesz semmit csak igényei vannak mint egy szar Lambo, ritkán megy de akkor nagyon és kevés ideig tartós.


És persze vannak ezek a szerencsétlenek mint én akik nem tudom hol b..ák el ennyire vagy mit ártottak a világnak de valahogy nem jön össze nekik valamiért. De olyan párok is vannak persze akik egyáltalán nem akarnak semmit és így vannak el (gondolom én) mert ezt látom.


És persze vannak a szimplán szarrágók akik gyerek mellett össze-vissza kefélnek függetlenül nő/férfi vagy már rég szétmentek egy házasságból, tehát még bottal sem érdemes hozzájuk nyúlni, nem azért mert csúnyák meg van már gyerekük, de túl sok a km bennük mint testileg mint érzelmileg...és még át is csesznek ha jó vagy velük.


Kezdem azt érezni hogy teljesen felesleges bármi is amit csinálok, mi a f..nak dolgozok? minek élek egyáltalán? Próbálom motiválni magam...10 éve edzek tehát jól is nézek ki, de az ilyen 17-8 éves lányok írnak rám, nem az én korosztályom néha kefélni jó de azért ennyi idősen már nem ez az igényem, ezért dobom őket is folyton, mert nemhogy gyerek, hanem még sulija sincs...mit csináljak vele? Persze szeretem meg szerelmes is voltam pár ilyenbe de hiába én dobtam még utána nekem volt szar csak vagy én tartottam el, vagy ő dobott engem stb.

Olyan szinten elvagyok csüggedve hogy néha bedrogozok hogy ne mardossa ez hiányérzet szó szerint a lelkemet, és ne legyek idegbeteg...de már az sem segít amúgy. Mindenhol és mindig magányos vagyok...sok barátom van pedig sok haverom és még sorolhatnám de elég lesz ennyi.


Szerintetek ez az egész azért van mert nekem tényleg kéne egy gyerek? Vagy lehet nem is segítene ezeken a dolgokon mert valahol érzelmileg sérültem meg teljesen? Egyébként az is érdekelne hogy akiknek családjuk van azok is érzik néha ezt a sok szart?


Remélem nem voltam provokatív...azokat a dolgokat írtam le amik úgy az én életembe általánosak, tehát nyilván nem mindenkire igazak ezek.


2022. jún. 26. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Sör, bor, pálinka.
2022. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem is kell gyerek, túl nagy nyűg, de egy rendes asszonykának tudnék örülni. Gyerek helyett meg lehetne mondjuk egy aranyos kutyusunk.


28/F

2022. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
El kell döntened mit akarsz az élettől!
2022. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát elkéne de nem igazán tudom...de egyébként nem mintha csak rajtam függene ez a baj ezzel.
2022. jún. 26. 21:51
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg dolog van az életben, én pl gyereket nem is akarok, sőt jelenleg a párkapcsolat sem elsődleges célom. Ettől még nem értelmetlen az életem, mert tartalmasabb töltöm a szabadidőmet. Ha azt nézzük, hogy a világra milyen hatással van mi kis életünk, gyakorlatilag egy 0 mindenki, az is, akinek több gyereke van. De nem ez a lényeg, csak az, hogy jól érezzük magunkat, amíg lehet.
2022. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Metionin ***** válasza:
100%
Hát, én pl. minden másban, ami nem gyerek. Nem mindenkinek a gyerek a boldogság, az életcél. Ezzel együtt megértem a frusztrációdat, a legjobb barátom ugyanebben a cipőben jár sajnos. Jól néz ki, okos, van egzisztenciája, nagyon szeretne már feleséget, gyereket de sosem jön neki össze, hiába randizik. Igazából bármi is az életcélod, jövőképed, szarérzés ha hiába küzdesz és úgy érzed, nem vagy csak nehezen jutsz előre. Nekem is van ilyen dolog az életemben. És hiába mondják jóindulattal, hogy jaj, majd meglátod, össze fog az jönni, stb. attól még rossz érzés. Objektívan nézve azt mondanám, hogy nem szabad rágörcsölni és másokhoz hasonlítani magad de ezt baromi nehéz betartani.
2022. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Én akkor ölném meg magam, ha gyereket kellene nevelnem. Ízlések és pofonok. Az élet nem csak a szaporodásról szól. Legalábbis annak, aki embernek vallja magát m
2022. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket/családot egyáltalán nem szeretnék.


Párkapcsolattal meg úgy vagyok, ha belebotlok valakibe aki hozzám való, ám legyen.


De a párkapcsolatnak is megvannak a maga előnyei és hátrányai, én személy szerint több hátrányát látom mint előnyét, mivel nem igazán vagyok kompromisszum kész.. :D


30F

2022. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nekem sem hiányzik az életemből, látom kollégáimon, hogy mennyi áldozattal és lemondással jár. A párkapcsolat más kérdés, ott tényleg jó lenne egy ember, akivel megtudom osztani az örömöt, bánatot és érzem, hogy én is többé tudom tenni az ő életét, de sok mindenen múlik ez és minél tudatosabb valaki, valahogy annál nehezebb is megfelelő párt találni.
2022. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sem gyereket, sempárkapcsolatot nem akarok. Ezek nélkül is teljesen jól (sőt, jobban) érzem magam. Van hobbim, vannak céljaim, álmaim, vágyaim. És ezekhez dolgoznom kell, kitartanom és tennem. Ez azért nem kis dolog. Le is doglal, motivál is.


Viszont nekem innen úgy tűnik, nem a gyerek a te nagy gondod. Sőt. Drogok? Ez komoly? Oh, haver, annyi értelmesebbre baxhatnád el az időd és a pénzed. Térj már magadhoz! Így akarsz te gyereket meg családot? Te is tudod, ez így nem fér össze.


Am meg, ha szeretnél gyereket, miért nem fogadsz örökbe?

2022. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!