Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt valami, amiről a mostani...

Volt valami, amiről a mostani dráguló árak miatt lemondtál?

Figyelt kérdés
Én például az autóvásárlásról mondtam le.
2022. jún. 27. 14:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Paradicsom.
2022. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

1: a paradicsom ára pont megy lefelé, mert itt a nyár...


Ami 899 volt két hete, most már csak 529...

2022. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Camamber
2022. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem megyünk többet étterembe a párommal. Havonta egyszer azért eljártunk tavaly, de most csak az évfordulónkat fogjuk megünnepelni. A legolcsóbb kis cuki, már vidékinek számító helyen 4 ezer alatt nincs húst tartalmazó főétel, de drágább kedvencünk, ahol 3000 Ft-tal emelték meg valaminek az árát. Ezen kívül nem tudjuk megcsináltatni az autót, se újat venni, halogatjuk az orvosokat is (csak magánba tudnánk menni, az állami ellátás reménytelen). + nyilván nem vettem meg csomó mindent a boltban, amit máskor simán, de semmi létszükséglet nem volt még ezek között. Egyelőre ennyi.
2022. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Nincs ilyen.
2022. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek idén nyaralni.
2022. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Távolkeleti országba repjegy. Tavaly még belefért volna (akkor nem mehettünk a covid miatt), idén már nem fér bele:(
2022. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Cigi, kajarendelés.
2022. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten sütök sütit. Az áremelkedések előtt gyakran sütöttem olyan sütiket, amikhez drága hozzávalók kellettek, mint például a vaníliarúd meg egyéb különleges hozzávalók.

Mostmár csak olyan sütiket csinálok, amik viszonylag olcsó hozzávalókból készülnek.

Meg már csokit sem szoktam venni. Hetente 3 - 5 csokit szoktam megenni, már nem veszek egyet sem.

2022. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Metionin ***** válasza:
100%
Kajarendelés. Korábban jó volt, mert hétköznap nem volt időm főzni, este 9-kor meg már nem állok neki. De az is olyan drága lett, hogy kénytelen vagyok. Most nyáron még okés, mert a másodállásom ilyenkor nincs, de ősztől ha újra beindul, ki kell találni valamit. A nyár alatt igyekszünk begyakorolni olyan kajákat, amik gyorsan kész vannak és legalább a hús része finom marad 3 naposan is, hogy csak köretet kelljen hozzá csinálni.
2022. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!