Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt valami, amiről a mostani...

Volt valami, amiről a mostani dráguló árak miatt lemondtál?

Figyelt kérdés
Én például az autóvásárlásról mondtam le.
2022. jún. 27. 14:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
Pont fordítva alakult, mindent megvettünk és megcsináltunk, amiről korábban lemondtunk a spórolás kedvéért. Nincs értelme bankszámlát hizlalni, ha a pénz csak elértéktelenedik és egyre kevesebb a vásárlóereje. Majdnem teljesen nulláztuk a megtakarításokat és tartós fogyasztási cikkekbe, felújításba fektettük.
2022. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
7%
És ezek az emberek autóba ülnek, hogy legyen mibe pöffeszkedni, szóval érted, de zabálni valóra meg, nem telik nekik. 😂😂
2022. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a sajtokat, de már egyes sajtok túl vannak a tűrőképességemen. Amúgy mértéktartó ember vagyok, aki csak addig nyújtózkodik, ameddig a takarója ér.
2022. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Kedves 12-es: páromnak a munkájához kell az autó, nélküle nem tudna dolgozni. Pluszban a beteg szüleit mi látjuk el, és ha bevásárlunk egy hétre nekik, nem nagyon lehet elvinni gyalog oda ahol laknak (természetesen ott 0 a tömegközelekdés, fél óra séta a legközelebbi buszmegálló). Nyilván sok embernek van tök feleslegesen autója, de van akinek nélkülözhetetlen, nem kell rögtön ítélkezni.
2022. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Èn a cigi. Nem tettem le mèg teljesen, a 1.5 dobozról 6 szàlra tettem le.... De hó 1-jèn teljesen megvàlok....
2022. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
96%
Elővettem az azelőtt sosem használt kenyérsütőt. 😀 Nem azért, mert csődbe mennénk miatta, csak maga a tudat idegesít fel, hogy milyen drága, és még rossz is.
2022. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Felvágottak, inkább csak vajjal kenem meg a kajámat, meg sajtot teszek rá. Olcsóbb vagy a bolt saját márkás élelmiszereit veszem.

Nagyon eddig se phasztam el a pénzt, 90%-ban kajára költök. Na meg a csekkek. De azon alig tudok faragni.

2022. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%

Igyekszem majd sokat főzni, nekem mindigis ezzel sikerült nagyon sokat spórolnom. A főzés az egészségi állapotom miatt is kellene, mert reflux és sok más miatt szigorú diétákat tartok és hivatalosan semmit se ehetek, amit rendelni lehet, menzán vagy étteremben kapni.


Nem festek ki (nagyon kellene, nyílászárócsere, kanapécsere, vezetékégés volt tavaly), ruhák terén is azt veszem majd meg, ami nagyon szükséges.



Az áremelkedést nem érzem (szerintem az lehet, hogy a diétáim miatt eddig is drágább élelmiszereket vettem és azok MÉG nem szálltak el), viszont tudom, hogy fogom, másrészt fogászat és egyéb egészségügy terén rengeteg kiadásom lesz, plusz szeretném egy élhető országban folytatni, ahhoz pedig pénz kell.


Nálam a rendelgetéseknél, menzán és az impulzusvásárlásnál folyik el sok pénz, 50-100 ezer forinttal is több marad ezeket visszafogva.


Egyedül lakom, lassan fogynak az élelmiszerek és sajátban vagyok, IT-ban dolgozom. Családdal vagy albérletben most ezerszer rosszabb lehet.

2022. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
97%
Eddig is takarékosan éltünk, kaja sosem ment kárba, figyelembe vettük az akciókat, főztünk rendszeresen. Ezután is.
2022. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%
Nincs.
2022. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!