Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megtundnátok mondani, hogy...

Megtundnátok mondani, hogy hol tudom szerelni az autómat a szabadban?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a parkolo talaja kavicsos ami miatt nem tudom felbakolni az autót.

2020. szept. 18. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van otthon egy vastagabb fémlemezed ami nem túl nagy azzal sima felületet tudsz csinálni az emelőnek. Erösebb deszkával is lehet csinálni, de nagyobb esély van rá hogy eltörik.
2020. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen keményfa jó erre. Nem tud eltörni, csak összemegy picit a súlytól.

Egyébként bárhol szerelhetsz, nincs ez szabályozva.

2020. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ha van egy félreeső útszakasz ami nincs táblaval ellatva "csak van" akkor ott os megállhatok ?
2020. szept. 18. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:

A jogszabály (legalábbis Bp-en) azt mondja, hogy közetületen "tilos iparszerű autószerelést" folytatni, tehát kb. a közteres jóindulatára vagy bízva (nem mindha foglalkoznának vele - viszont ha pl. odafolyatod az olajat akkor lehet h. szigorúak lesznek).

A "félreeső útszakasz" viszont nem jó ötlet, mert az vsz. közút és ott nem akadályozhatod a forgalmat - ott csak a "szükségjavítás" engedélyezett, háromszöggel, szép sárga mellényben.

2020. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert mert mondom, hogy kavicsos a parkolo, nem all meg rajta a bak, nincs amit alárakjak, de van egy félreeső út. Arra voltam kivancsi, hogy ott nem e szabalysértés ha elkezdek butykolni.
2020. szept. 18. 15:06
 6/7 A kérdező kommentje:
5# köszönöm szépen
2020. szept. 18. 15:07
 7/7 A kérdező kommentje:
5# válaszolo az hogy iparszeru, az alatt mit ertessz ?
2020. szept. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!