Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Keresnétek valami munkát...

Keresnétek valami munkát ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Huszonévesen, nappali tagozatos szakma végzése közben, úgy, hogy járni fog az árvasági pótlék és hamarosan hagyatéki tárgyalás, öröklés is lesz, (Egyik szülő halála után) ti keresnétek valami munkát? Egy év van még az iskolából, utána úgyis munkakeresés lesz.

2022. jún. 30. 22:40
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed,hogy tudsz a munka mellett elég időt fordítani a tanulásra, akkor mindenképpen. Az örökölt pénzt a helyedben félretenném, ugyanis hamar fellehet élni.Így csak a megkeresett pénzzel és a pótlékkal gazdálkodnék a mindennapokban. Őszinte részvétem, sok sikert a szakmához.
2022. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben kihasználnám a nyárt,élnék a diákigazolvány lehetőségével és ahova lehet fel is használnám mint pl utazás tömegközlekedésen,strand,múzeum és egyébb helyekre ahol van erre lehetőség.

Én igazából ezt tettem, csak sajnos pont az utolsó évben jöttem rá erre,így sajnos olyan sok helyre nem jutottam el de azért végül is jó élmény volt. Most még feleannyiért tudsz utazni,belépőt venni de ha már nem leszel diákod még húzósabb lesz minden.

2022. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj és munkát suliután keresnék, az utolsó nyáriszünetet élvezd ki.

Nekem pl volt egy kis ösztöndíjam abból mentem el így random helyekre diákkal.

2022. júl. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az árvasági max 22 éves korodig jár, és csak nappalin. P
2022. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!