Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Keresnétek a helyemben?

Keresnétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem bántásnak szántam valamit de egyik haverom mégis besértődött rajta. Átmentem hozzá bocsánatot kérni de abban éreztettem hogy kicsit túl van reagálva. Erre kitörölt Facebokon is meg elküldött a fenébe. 4 éve ismerjük egymást. Keressem még vagy hagyjam örökre?

2020. jún. 7. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Kisebbsegi komplexusos embereket ignoralni is kell.

Akik hülyeségen sértödnek nem làtnak globalisan es erzelmileg zsarolnak te meg mindig terdepelhetsz es sem követett csak szàmàra vélt sérelmek miatt.

Ilyenektöl menekülni kell.

Ha most ki is bekülne, legközelebb is pitizhetnél csak màsèrt kutyaként neki.

Ez egy beteg személyiség tipus.

2020. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*el sem követett
2020. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Min sértődött meg? Pontosan hogyan kértél bocsánatot?
2020. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg vele beszélni még egyszer, hiszen 4 év barátság nagyon hosszú idő. Ha ezután is haragudni fog rád, ne foglalkozz vele. Ha igazi barátod lenne, akkor megbocsájtana.
2020. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De min sertodott meg ennyire? Ez azert eleg komoly reakcio valami semmisegre.
2020. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj vele,én is voltam ilyen helyzetbe és én hibát követtem el azzal,hogy egyből a vita után nem beszéltem meg vele.

A reakciójának több hátulütője is lehet,az is egy opció,hogy csak felindulásból cselekedett.

2020. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne keresd szerintem ez csak kifogás mert eleve meg akarta szakítani a barátságotokat így meg volt indoka. Ő egy gyenge jellemű ember, vagy kissességi komplexusa van.
2020. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem te már megtetted a magad részéről. Majd keres, ha lenyugszik, ha lecsillapodott. Vagy nem, de akkor talán nem feltétlenól kár érte; tehát ezért a baártságért.
2020. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!