Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tűnik el rögtön azután...

Miért tűnik el rögtön azután minden ismerkedni vágyó nő ezen az oldalon, miután leírom nekik, hogy hol dolgozok és mit?

Figyelt kérdés
Gyárban dolgozom, nonproduktív területen. Nettó 500 körül keresek ( bár ezt nem írtam le nyílván)
2022. júl. 1. 08:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Lehet felszínes nőket találsz, vagy teljesen véletlen egybeesés, hogy pont akkor tűnnek el. Én pl már az első üzenetedre se válaszolnék, ha ez megnyugtat :D
2022. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
Mert ordas kamu.
2022. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
A gyári munka általában több műszakos, baromi nehéz lenne így találkát szervezni. Az más kérdés nettó 500 nyilván kamu, szinte mindenkinek van olyan ismerőse aki gyárban dolgozik, hiába fizet jól a nettó 500nem jellemző
2022. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, hogy hanyadik levél és milyen téma okán kerül ez szóba és írod le. Pl. ha az elején, akkor segítek, hogy nálam miért lennél kuka:

Tudod van az az undorító sztereotípia, amit a hímsovik találtak ki, na meg sok pasi, akik ugye a ribik után futkosnak, (mert a normális nők nem izgalmasak, unalmasak stb.) aztán ráfáznak, majd általánosítanak. Ez az általánosítás ugye az, hogy minden nő csak a pénzre hajt, felszínesek, csak a pénz pénz pénz számít. Ebből csak annyi igaz, hogy igen, számít, hogy dolgozzon tisztességesen, ne pedig egy link alak legyen és ne azért legyenek anyagi gondjaink, mert pl. elissza, elveri a fizetését.

Szóval, ha valaki nekem már az első randin vagy levélváltások alkalmával a fizujával jön, akkor az jut eszembe,hogy megakar venni kb. meg, hogy mit néz ki belőlem+ ha ez az "egy vélt érdeme", hogy mennyit keres, ezzel vág fel, akkor ott elég gondok lehetnek a személyével.

2022. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
A kommentek alapján szerintem nem értik, hogy mi az, hogy nonproduktív terület és csak azt a részt értik, hogy gyárban dolgozol. Lást #2-es és #3-as válaszát, akik úgy értették, hogy gyári munkásként keresel 500 nettót, ami irreálisan sok (lenne).
2022. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Ez megint az állítólagos vibrátorgyárban dolgozó kérdező? :-DDDD
2022. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem kamu az 500 ezer. Igaz baromi sokat dolgozok, túlórázok. Anélkül kb 360 lenne. Es igen, tobb muszakos beosztas, de nem a préskart húzom, hanem a termeléstámogatásban dolgozok. Gyengébbek kedvéért nekem a feladatom, hogy a sorok/ gépek megfelelően fussanak, ne legyenek termelést akadályozó problémák.


Nem én irok ra a nőkre, nem társkereső felületnek gondolom ezt az oldalt.


Masodik levél után szokott vége lenni a dolognak, mikor kérik, hogy irjak magamrol.

2022. júl. 1. 09:01
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem vibratorgyár, hanem autóipar.
2022. júl. 1. 09:02
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem írom le magamtól ismerkedéskor hogy mennyi a fizetésem. Csak azt, hogy hol dolgozok, milyen munkakörben…
2022. júl. 1. 09:02
 10/24 anonim ***** válasza:
24%

A "normális" nők, meg csak szimplán nősovik....aha.

Kérdés, kinek mi a normális...

Inkább maradok a ribiknél, mint az ultraliberális nézeteket valló nősténysovinisztáknál.

2022. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!