Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Ti mit szólnátok...

Lányok. Ti mit szólnátok ahhoz, ha odamenne egy kulturáltabb cigány/roma fiú hozzátok beszélgetni, ismerkedni? Rögtön elküldenétek, vagy nem? Nem lenne megalázó számotokra, ha együtt látnak vele?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Mi ez a sok romás kérdés?Külön kategória kéne ezeknek.
2013. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Megalázó.Kínos.Megszégyenítő.

Ne tedd, csak leégeted magad!

2013. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Ha Õ jönne akire gondolok,hát szerintem nagyon kellemesen,meghitten tudnánk eltölteni az idõt.
2013. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
elküldeném valami indokkal, mert romákkal nem ismerkedek...
2013. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha tényleg olyan kultúrált lenne, akkor én is ugyanolyan kultúrált módon közlöm vele, hogy inkább ne próbálkozon... egyébként ilyen eset már történt is velem. :D
2013. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Én nem küldeném el csak azért, mert roma. Nem ő választotta, milyen etnikumba született. Abban viszont van választása, milyen ember válik belőle.
2013. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Én nem küldeném el.

Szerintem a roma emberek is lehetnek vonzóak mind fizikailag,mind a személyiségük terén,

Ha pedig nem tetszene,ezt ugyanúgy finoman megmondanád neki,mint más fiúknak,ha nem tetszenek.


Ahogy pedig olvasom a többiek rasszista válaszait,el kell mondanom,hogy nagyon elszomorító. Nem gondoljátok át,hogy mind emberek vagyunk? Miért nem tudjuk elfelejteni a rasszizmust a múlttal?


Ezek költői kérdések voltak. Inkább ne is válaszoljatok rá.

Üdv

-Tequila

2013. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

És, ha nem lenne cigány, de nem is fehér. Tehát pl. japán, kínai, néger, arab. Akkor nem küldenétek el rögtön?


Bár azt nem tudom, honnan vettétek, hogy ba*zni akar. Ismerkedés != baszás :)

2013. dec. 20. 00:39
 9/18 anonim ***** válasza:

Dehogy küldeném! A néger és arab pasik nagyon vonzóak :)

Az ázsiaiak nekem mondjuk nekem nem tetszenek,de nem is lehet mindenkit vonzónak találni.

2013. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Megmondanám neki, hogy nincs kedvem beszélgetni. Amúgy se szoktam "fehérekkel" sem nagyon. Totál idegenekkel szinte soha.
2013. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!