Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tűnik el rögtön azután...

Miért tűnik el rögtön azután minden ismerkedni vágyó nő ezen az oldalon, miután leírom nekik, hogy hol dolgozok és mit?

Figyelt kérdés
Gyárban dolgozom, nonproduktív területen. Nettó 500 körül keresek ( bár ezt nem írtam le nyílván)
2022. júl. 1. 08:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%

Páran akik válaszoltak, nem tudnak szöveget értelmezni: a kérdező írta, hogy nem írta le a fizuját!

Kedves kérdező, lehetséges okok:

-sajnos sokan általánosítanak, és ha meghallják hogy gyári munkás valaki, egyből ítélkeznek, hogy biztos buta, tanulatlan, stb. Sajnos tény, hogy sokan lenézőek egyből a szó hallatán. Akinek bármilyen végzettsége van, az meg főképp jellemző, hogy lenéző velük szemben, minél magasabb végzettségű, annál inkább. Diplomást még pl biztos nem hallottál hogy a gyári munkásokról bármi jót mondanának...

-lehet hogy pont pénzre pályázó nőket fogtál ki, akik nincsenek vele tisztában, hogy gyárba is lehet jól keresni. Bár valóban ez a ritkább, de van ilyen is.

-a több műszakozás sok embert elrémít, mert valóban nehezebb programot szervezni, főleg ha a nőnek teljesen más a munkarendje. Már a randiknál sem egyszerű sokszor, de tartós kapcsolatnál is előfordulhat hogy alig tudtok találkozni, mert ő mondjuk délelőttős, te meg épp délutános, és pont kerülitek egymást. Nem beszélve a hétvégi műszakról, meg 12 órázásról. Itt kell tolerancia.

-az is lehet hogy teljesen véletlen a dolog, bár kétlem.

2022. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Eddig hárman írtak itt rám ismerkedési szándékkal, miután írtam magamról, azután egyetlen alkalommal kaptam választ, a nő leírta, hogy tanárként dolgozik Budapesten. 35 feletti nők voltak, akik írtak, én 28 éves vagyok.
2022. júl. 1. 09:25
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem a gyári melós dologgal volt baj, hanem a többivel, amit írtál.(magasság? Súly? Otthon laksz? Vadászat a hobbid? Nem akarsz családot? Stb.)
2022. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Egyedül élek saját házban. Leírtam miket szeretek csinálni. Kinézetemről nem írtam semmit.
2022. júl. 1. 09:34
 15/24 A kérdező kommentje:
Vagy lehet még esetleg a távolság, mert leírtam melyik megyében lakok.
2022. júl. 1. 09:35
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
Fényképet elvártak volna...? Esetleg a kisugárzás miatt...?
2022. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert valójában nem a személyiséged érdekli őket. Akit a személyiséged fog érdekelni elsősorban, az nem fog eltűnni addig, amíg csalódást nem okozol neki. Mondjuk akkor sem etikus szó nélkül eltűnni, de az internet korában, ahol "egy kapcsolat, egy gombnyomás", nem kell csodálkozni azon, amilyen szinten leépültek az értékrendek. Már létezett az internet úgy, mint a rádiótelefon is, amikor megismertem a jelenlegi feleségemet, de kérdésként sem merülhetett fel benne, hogy mennyit ér az ismeretségem számára, amikor munka után bejött hozzám a kórházba, miután hírét vette, hogy ott vagyok. Még csak nem is jártunk, ismerkedtünk ekkor, csak osztálytársak voltunk egy iskolában, - de érdekelte, hogy mi van velem. Valóban érdekelte a sorsom, - én érdekeltem, semmi más.
2022. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%
10. Ja, mert csak ez a két véglett van... ultra feminácik pont olyan undorítóak, mint a hímsovik.
2022. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem kértek fényképet
2022. júl. 1. 10:17
 20/24 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Lehet hogy mást is írtál az mellett hogy mi a munkád és az tántorította őket vissza.

De engem például zavarna ha ennyit tulorazna és ejszakazna a parom. Inkább keressen kevesebbet.

2022. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!