Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt mondják olyan sokan,hogy...

Mièrt mondják olyan sokan,hogy "mièrt nem vágtad pofán? mièrt nem verted össze? mièrt nem szurkáltad meg?" Meg hogy "èn ezt meg azt tettem volna,a helyedben. Mièrt osztják îgy az "èszt"? Le ülnèk helyettem a börtön èveket?!?

Figyelt kérdés
Múlthèt Pènteken az egyik boltban,volt egy kis csete patè. Egy idős nő,olyan igazi öreg alkesz mama be rontott a boltba,ès majdnem fellökött,ès mèg neki állt feljebb,hogy "fèrfi lètemre,hogy kèpzelem hogy el sètálok mellette?" Ő nyitotta rám az ajtót,majd be rohant,majdnem fellökött,ès mèg Ő volt fel háborodva,hogy milyen fèrfi vagyok. Erre frappánsan oda szóltam neki. "Mivan mamika,el fogyott a csirke farhát???" Erre a vèn alkesz banya,elkezdett qrva anyázni,amit nem hagyhattam annyiban. Mivel Èdea anyám meghalt hosszú szenvedès után több mint tîz ève. Vissza mentem a közèrtbe,ès számon kèrtem,hogy mièrt anyázott nekem. Erre Ő tovább anyázott,èn meg felè legyintettem,mintha taslit akartam volna adni neki,annyira fel bosszantott. Erre Ő erőltetetten ki nevetett. Na "röviden" ennyit a storiról. Hètfőn reggel a boktos csajtól bocsánatot kèrtem,hogy èn is cirkuszoktam,azt is megmondtam hogy mièrt. Erre a hátam mögött álló idős "Okos tojás" aki az orrát szîvta hangosan ilyet szolt. "Mièrt nem verted össze? Mièrt nem vágtál le neki akkorát,hogy a fogai tőrtek volna ki?!?" Az "Okos bölcs" idős úrnak vissza szóltam. "Igen? Könnyű azt mondani. Amint meg èrdemelte volna,de nem korrekt akkor is nőt meg ütni. Meg különben is. Maga ment volna utána helyettem börtönbe èvekre?!? Ha mondjuk olyan bènán esik el,hogy három nap után meg hal az intenzîv osztályon?" Erre Ő is nevetett,ès azt mondta "Ugyan már,egy pofon miatt nem küldenek senkit börtönbe" Erre Èn. "Na de felfüggesztettet,vagy pènzbîrságot mèg kaphatok,garázdaság cîmszóval?" Erre az öreg úr vigyorogva azt mondta. "Jaj dehogy! semmi nem lett volna utána." Erre mondtam. Nekem 16-èvesen három Rendőrsègi ügyem volt ezèrt! Beszèlni könnyű! Nekem nem hiányzik egy priusz,se 72-óra az Őrsön,a kemèny priccsen. Sajnos fiatal korúkènt volt szerencsèm meg tapasztalni. Ès akkor is csak egy "pofon" miatt hurcoltak meg. Amint a boltok szèt vannak már kamerázva,egy csomó szemtanú volt bent. Tuti hogy engem húztak volna meg a bîróságon. Nem akarok ki hallgatásokra,bîróságokra járkálni. Meg akkor a munkahelyemnek is annyi. Hiányzik az nekem? Meg èr egy ilyen vèny banya nekem annyit??? Amint a boltban okoskodó,nőt verni bîztató "kemèny" megmondó ember,egy jelentèktelen öreg buta kivènhedt proli volt,aki hat zsemlè èrt,ès kèt kommersz tiplièrt ugrott be. Egy igazi macska jancsi volt,aki szerintem èles helyzetben egy legyet sem mert volna le csapni. De úgy bîrom az ilyen "bátor,tökös" embereket! Persze könnyű más f@szával a csalánt verni. Ès meg figyeltem mindig az ilyen csip csup nokedli,hang emberek osztják az èszt. De bezzeg ha Ő kerülne komoly èles helyzetbe,akkor reszkető kèzzel tárcsázná a 107-et. Ès visîtana Rendőrökèrt. Mièrt van ennyi ilyen mű májer nagy szájú pali,aki mèg egy lightos iskolai bunyóban sem vett rèszr? Èn edző GYM terembe dolgozom,de ott mèg a 120-kilós kèt mèteres izom agyú kemènyen ki sportolt csávók sem ütnek egyből,mert nem hiányzik nekik mondjuk 5-èv börtön,ha az anyázó bènán esik,ès szètnyîlik a feje mint egy dinnye. Ebbe most nagyon bele mentem. Szóval. Mièrt mindig ezek a szájkaratès műanyag emberek osztják az èszt??? Akkor mègis csak igaz,hogy amelyik kutya ugat,az nem harap?? Normális válaszokat kèrek! Az ilyen műmájer szájhősködèsre NEM vagyok kîváncsi. Èppen eleget kaptam.😉
2022. júl. 1. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben jobban tagoltam volna a kiegészítő szövegrészt, hogy áttekinthetőbb és könnyebben olvasható legyen. :-)
2022. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a kutya se jobb amelyik úgy csinál mintha harapni akarna, de mégse teszi meg.

Most ha egy vén alkoholista le kuva anyáz az miért zavar? Megértem, hogy szereted anyádat, de akkor is. Nem ismeri az anyádat és nem képzelte el vagy bármi. Nem neki szólt igazából csak ezt tudja mondani. Egyáltalán nem kell egy fikarcnyi érzést se kimutatni felé. Így is elég nyomorék már szegény. Mosolyoj rá így féloldalasan és menj a dolgodra. Sokkal nagyobb hatása van. Ne vegyél magadra semmit amit mondanak. Miért is vennél? Azt se tudja kivagy. Milyen alapon kuváza le anyádat? Tényleg van ereje annak amit mond? Nincs. Nem ismeri anyádat se téged. Csak mondja a magáét.


Viszont aki azt mondja, hogy keverj le neki egyet meg ilyesmi az úgyszint hülyeség. Tényleg nem érné meg emiatt börtönbe menni vagy ilyesmi. Egyértelműen te lennél megbüntetve. Oké, hogy bevertél neki egyet, de minek? Az kb jelentéktelen. Nem lettél előrébb.

2022. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Uhh mar az elejen meguntam a meset
2022. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2/5. Igazad van. Bohócot csináltam magamból azzal,hogy vissza mentem a boltba,ès elkezdtem hadonászni... Ès tènyleg nem èr annyit az a selejt,emberi hulladèk hogy èvekre a hűvösre menjek,ès bent meg szèt tetoválnák a kipufogómat. Vègre egy èrtelmes válasz! Minek bántsam??? Ahogy Anyám mondta. "Bántja az Isten elèggè,bántsa a halál!" Leg közelebb ki nevetem. Akármit is mond,hiszen úgynèzett ki az a nő,vagy nem tudom minek nevezzem,mint egy vihar verte madár ijesztő! Vagy inkább egy megtèpett sz#rba tunkolt felmosó mopp!😅🤣🤣
2022. júl. 1. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek mindenről magyaráznak, amikről fogalmuk sincs. Igazából ez az oldal is erről szól, én is megannyi olyan témában írok, amiről lehet fingom sincs, vagy csak én tartom hasznosnak, egyébként nem az.


A néni esete ugyanez. Mindig is voltak ostobák, kortól függetlenül, most is vannak. Ha jól értem idősebb vagy, azért ezt már illene elfogadni, felfogni. Nem belemenni baromságokba. A mamika ráadásul azért örült még annyira, mert úgy döntöttél leállsz vele balhézni, gyenge voltál, illetve rátrafált a gyengeségedre. Imádta nézni, ahogy a hatalmába kerített.


Igen, sokan ilyenek, élvezik ezeket a kicsinyes dolgokat. Millió oka lehet miért, sokszor a nyomorúságos életük az egyik.

2022. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Magyarázni mindig is könnyebb volt. Az ilyen emberek azért magyaráznak, hogy erősebbnek tünjenek különben a társadalom elnyomja őket mint a cigi csikket.

Nekem volt szerencsém 2 féle embert látni idegbe jönni. Az egyik egy szájhős a másik egy csendes vissza húzódó típus volt. A duma gép küldte az áldást a csendesebb emberkének aki csak 1-2 mondatot tudott mondani majd amikor már elkezdett remegni a keze és a maradék hangja is elment egy másodperc alatt telibe verte a nagyszájút úgy, hogy fel kellett locsolni. Jómagam is csendes típus vagyok és én is így vagyok csak még addig nem jutottam el, hogy üssek mert inkább tűrtőztetem magamat 2 éves kisfiam fel kell nevelni.

2022. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6/6-os Utolsó válasz adó. Abban igazad van,hogy általában a szájhős "Na èn úgy szèt vernèm,vertem volna" azoknak csak a pofájuk nagy,de ütni egyik sem mer. De a csöndesek,azok ha kell,akkor ütnek,nem beszèlnek,pattognak. Na most nem azèrt,hogy belèd kössek," Csöndes kemèny Úr" De Te nem Magyarázkodsz?!? Dehogy is Nem! "Van kèt gyerekem,fel akarom nevelni őket." Ez pontosan ugyan az,amit Èn îrtam. "Nem akarok èvekre börtönbe menni,egy ilyen senki miatt" Ja,ès tűrtőzteted magad...Csak nem Brusle vagy Cseki Csen Tanîtványa vagy??? Vagy talán egy bölcs Kungfu Szerzetes,Sensey???🤔🤔🤔🤔 Te is meg magyarázod,hogy mièrt nem vertèl senkit mèg agyon. Na mièt??? Mert nem akarsz egy szájhős kutya miatt 8-10-èvet a sitten ülni. Ennyi. Te is ugyanúgy magyarázkodsz,csak azzal èrvelsz,hogy fel akarod nevelni a gyerekedet.Ha tetszik ha nem. Amint vannak nevelőszülők,meg gondolom annak a gyereknek anyja is van. Most nem kostólgatáskènt îrom. De apára èppúgy szüksège van. Èrtelek èn tèged,igazad is van. Csak röviden ennyit.Èn azt magyarázom hogy "Nem akarok èvekre sittre kerülni egy vèn csótány miatt. Te azzal jössz " Fel akarom nevelni a gyerekem",ami kvázi ugyan az,csak lássák hogy mennyire család centrikus vagy. De olyan magyarázat is van,hogy "Fèltem a szűzessègem,vagy hogy nem akarom,hogy asszonyt csináljanak belőlem,vagy hogy csak felfűzve ehetem majd a rizst,Stb. Egyenlőre csak ennyi jutott eszembe. "Röviden" Ja,Te agyon verted volna a öreg vèn aludt tejet,csak ott van a gyereked,ès nem szeretnèd ha kèt anyja lenne majd. Jó kis kifogás!👏👏👏👏
2022. aug. 15. 12:12
 8/9 anonim válasza:

Vissza tekintve ha még olvasod a 6-os vagyok. Nem említettem, hogy bruce lee lennék és társai. Minden ember bele kerül egyszer ilyen szituációba és sokan gondolatban már rég lejátszotta hogyan verné le.

Azt írtam volt szerencsém látni két féle embert! Meg azt, hogy én se beszélek sokat. Van úgy, hogy kimegyek és inkább levezetem a dühöm. Semmit nem magyarázok meg. Hozzá szóltam le írtam az én észre vételem illetve a tapasztalatom erre így válaszolsz? Meg is látszik, hogy milyen ember vagy kapálóztál a boltban utánna ide jössz a gyakorira és megmagyarázol mindenkinek mindent.

dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-os Válaszíró! Tudod,inkább egyél egykis galamb húst,hogy erős legyél. Én a Dozsában Sportoltam. Ennyi.
dec. 30. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!