Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik azok az emberek, akik...

Kik azok az emberek, akik képesek kukába tenni a kisbabájukat ?

Figyelt kérdés

Nem kötelező felnevelni, örökbe is lehet adni, bár akkor is haragudni fog a gyerek a szüleire, amiért nem kellett nekik.

Arra nem gondolnak a szülők, hogy a kukába dobásért börtön jár ?



2022. febr. 20. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Elborul az agyuk, és csak azon vannak, hogy megszabaduljanak a zavaró tènyezőtől.
2022. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Ők pszichésen súlyosan sérültek, nem beszámíthatók.
2022. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

ez már csak így megy

a szemét embernek a gyereke is a szemétben végzi

2022. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőt ítélnél ezzel halálra. Van, akinek életmentő az abortusz.
2022. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
2022. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem tudtam, hogy van, akinek életmentő.

Én azokra a helyzetekre gondoltam, amikor azért mennek abortuszra, mert nem kell nekik a gyerek.


A hatos és a nyolcas szégyellheti magát.

2022. febr. 20. 15:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Abortuszra bizony az is megy, akinek nem kell a gyerek.

Majd ha egyszer megerőszakolják a 12 éves lányodat és teherbe esik, nehogy elvidd abortuszra :)

2022. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféleképpen sem szabad az abortuszt tiltani. Egyfelől egy nő két dologért képes bármit megtenni, hogy legyen gyereke és hogy ne legyen gyereke. Ha tiltott az abortusz, elvégezteti illegálisan, vagy feldug magának valamit, ami sokkal nagyobb kockázat, mint egy ma már rutinnak számító eljárás. Amikor a legtöbb abortuszt végzik, akkor a magzat ebből még semmit nem fog fel, akkor még csak egy sejtcsomó. Nagyon indokolt esetben végzik el később, például megerőszakolt gyerekeknél, vagy ha belehalna az anya abortusz nélkül. Közel sem veszélytelen egy terhesség, még manapság is bele lehet halni, lásd a cikkben olvasható eseteket, amikor elhal a magzat, és az anya vérmérgezést kap. Nekem egy rokonom beteg szívvel született, már nem él, egyszer volt abortusza, tervezték a babát a férjével, akkor derült ki, hogy a szívbetegsége miatt belehalna a terhességbe.
2022. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

10-es,


Nem erre gondoltam tudod jól.

2022. febr. 20. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Én is bármit megtennèk, hogy ne legyen gyerekem 🙏
2022. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!