Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek én verekedni, te...

Miért félek én verekedni, te verekedtél valaha?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy én férfi vagyok de félek verekedni. Nem mintha most szükséges lenne, de ha tegyük fel lenne barátnőm, vagy tegyük fel lenne családom és megtàmadnak akkor mit fogok tenni? Miért vagyok ilyen félős? Dagi vagyok nem 50 kg de mégis félnék verekedni nem is verekedtem soha.

2022. júl. 1. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére nem vagy abban a helyzetben, hogy verekedned kelljen. Ha a barátnődről vagy a családról lenne szó valószínűleg gondolkodás nélkül védenéd őket. Egyébként pedig " Szégyen a futás, de hasznos " sokszor jobb is inkább nem neki állni verekedni.
2022. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Na, már épp hiányérzetem volt, hogy mára ne jut verekedős kérdés. :))
2022. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Nem is láttam egyet se, nekem már abból volt hiány érzetem hogy valaki ilyet irjon. Már kérdést nem lehet lassan ki írni.
2022. júl. 1. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert ezt nevelés kérdése..

Ugyebár téged jól neveltek,jól körülmények között életél,és ugyebár miért lennél agresszív?

Mert ezt inger,ez olyan lenne hogy lenne egy csávó,aki egy rossz kürölmények között nőt fel,rossz környezetből került fel budapesti agglomerációban,és ugyebár gyerekkori meg fiatalkori tapasztalalok alapján ideges,feszült stb,nevezzülk Jóskának...

És ugyebár amikor rossz napja van a embernek,és tényleg amikor azt hogy munkahelyen dühöng nap végén,de nem olyan hülye hogy ott bármit rosszat csináljon csak anyázik egy jó nagyott,de megy tovább:


Példának okáért,megy a bolba venni fekete teát(tudjátok ilyen xixo/apenta féle),ami lenyugatja a idegeit,na és menne tovább és megáll inni mert szomjas meg fölhúzzták,és jön a figyelmetlen és kiborítja (nevezzük Lajosnak)..

És gondolj bele,idges,plusz 200-300 forintért vette.

És kb ilyen alakul ki:

Jóska ordibálva:"mi a jó .... anyád van??"HÜLYE VAGY??"

Lajos:"Háháhá,mi van hülyegyerek,kivertem a teádat?Lúzer"

Na és jóska jól neki megy és széljel veri mert na,180 a vérnyomás..

Ellenben te aki nagyon nyugodt,és visszahúzodó vagy,maximum magmba morgol.

2022. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nálam is kérdés, sosem akartam, sosem próbáltam, eszembe se jutna, de.....sikeresen elköltöztünk Nógrád megyébe, ahol itt ez kb napi téma.

Itt belengetsz egy rendőrt, ügyvédet a helyi kisebbségnek, legfeljebb kiröhögnek.

2022. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs tapasztalat, mas a mentalitasod, nincs onbizalmad stb. Nekem kuzdosport miatt teljesen atlagos dolog, napi rutin a "bunyo" mint masnak az h elmegy bevasarolni
2022. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!