Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemétség azt mondani egy...

Szemétség azt mondani egy nőnek hogy Ugye tudod hogy undorítóan nézel ki?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 07:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Szemétség és bunkóság.
2022. júl. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak egy nőnek, bárkinek szemétség ilyet mondani. Bár nyilván ezt te is tudod. Miért írtad ki ezt a kérdést?
2022. júl. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kedves ember lehetsz:D
2022. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem gyenge tapintatlanság! Ha tehetem, úgy viszonyulok, hogy nem bombázom negatív minősítgetéssel a környezetem, - csendben maradok negatív vélemény esetén, mert sehová nem vezet mások sértegetése. Más a helyzet, ha kiprovokálják, hogy foglaljak állást, de ekkor sem tapintatlanul nyilvánítom ki az álláspontomat, - teljesen másként hangzik (még akkor is, ha nagyjából ugyanazt fejezi ki) a "sajnos van előnytelen tulajdonságod, de bizonyos szintig ellensúlyozható", mint az, hogy "hányni tudnék, ha meglátlak"! Nem kell filozofikus mélységű gondolkodásba esni, hogy egy átlagos értékrendű embernek melyik esne rosszabbul - és akár te magad is belefuthatsz egy ilyen véleményezésbe! Felesleges "kedvtelésből" megbántani másokat - már csak azért is, mert a legtöbb ember nagyon is tisztában van az előnytelen tulajdonságaival! Az egy újabb fejezet, hogy ezeket a tulajdonságokat ki miként kezeli, - tapintattal, öniróniával, provokációval, agresszióval...
2022. júl. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted?
2022. júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Én ezt szánalmasnak tartom inkább. Mi a célja egy ilyen kommunikációnak?


Remélem, nem épp azután próbálod sértegetni ilyenekkel, miután lekoptatott. :DDDDD Visítok, mikor pár here bepróbálkozik egy neki tetsző nőnél, utána meg elmondja minden ronda qrvának, ha nemleges választ kap. Ember, legyen már benned logika, odamentél farokcsóválva, mint egy tacskó és utána próbálsz emberkedni pont a külsejét szidva, amire előtte nyáladzottál?


Eleve nehéz olyan kontextust találnom, ahol valakinek a kinézetét szidni egy jogos vitaalap. A cigányoknál divat ez a "hogy nézel már ki" ugatás, ott is azért, mert nemhogy elfogytak az érvek, hanem soha nem is voltak.


Engem sokat csúfoltak a kulsőm miatt, idővel megerősödtem és megtanultam, hogy aki azzal próbál megalázni, hogy rondának hív, miközben szó sem volt a kulsőmről, az csak hisztizik. Ki kell röhögni és integetni kell neki messziről, aztán bízni benne, hogy majd valaki jól szájbabassza.

2022. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Másokat bántani lelkileg meg fizikailag is szemétség.

Lelkileg az önbizalmát, önbecsülését, önértékelését ássa alá ilyen kijelentés, különösen ha érzékeny az illető.

2022. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem csaj egy nőnek.
2022. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem bunkoskodni akarsz akkor inkább fogalmazza úgy-négyszemközt-,hogy : Ha lenne valami amivel tudnék neked segíteni,hogy az emberek jobban elfogadjanak,jobban figyeljenek rád,arra amit mondasz,esetleg sikeresebb lehetsz,akkor szeretnéd ha elmondanám? - ha itt igent mond akkor: - A frizurád olyan rendezetlennek tűnik,koszos,büdös vonza a tekintete, eltereli a figyelmet arról amit mondasz. Vagy: Kellemetlen a szájszagod és emiatt nem tudok rád figyelni,vagy kellemetlen túl közel lenni hozzád. Vagy: Azzal hogy az asztalnál túrod az orrod/fingasz/böfögsz elveszed mások étvágyat és kedvet ahhoz hogy veled legyenek, megtennék hogy ezeket mondjuk a fürdőszobában intézed el? Vagy: ezzel a viselkedéssel/folyamatos ivással/dohányzással/drogotassal úgy érzem már nem vagy önmagad. Úgy vettem észre az emberek is kerülnek már,nem szívesen vannak veled.Azt gondolom változtatnod kellene.

De amúgy mitől undorító a csaj?

2022. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2022. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!