Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire volt kínos ha meghall...

Mennyire volt kínos ha meghallotta egy nö amit mondtam róla?

Figyelt kérdés

Balatonon vagyunk a barátaimmal, 30 közeliek vagyunk. Kis, családias strand, kevesen járnak. Láttam egy 50-es szuper szexi formában lévö nöt. Volt böven plasztika is, de nagyon jó teste volt és szép arca. A barátaimnak mondtam, hogy “láttátok azt a brutál szexi nöt? Kbszott jól néz ki. Huszonévesek löttyedt seggel parádéznak itt, de ez a nö 50 évesen is jobban kéne”. Aztán a haver furán vigyorgott, a nö meg ott törölközött 4 méterre mellettem és mosolygott. Aztán találkoztunk azóta, mindig nagyon mosolyog. Elég kellemetlenül érzem magam, föleg hogy csütörtökig itt leszünk. Mennyire volt ez gáz, sértö, szexista?

Aki azt írná, hogy menjél rá, stb. Annak mondanám, hogy nem az vagyok akivel még a legrondább csajok is kezdenének. Olyan típus vagyok akinek nem jut nö és csak álmodozik maximum, próbálkozásnál a baráti index maximumom pörög mindig.


2022. júl. 4. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha mosolygott es ujra talalkoztatok ujra mosolygott lehet tetszel neki, vagy a “bokod”

Szerintem menj oda hozza es beszelgess vele, ha nem is lesz semmi legalabb megprobaltad

2022. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Katona Dius ***** válasza:
100%
Elég hülyén jött ki a szitu,de mivel úgy néz ki,nem vette sértésnek,hanem tetszett neki,boknak vette,így nem gáz.
2022. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szép dolog kibeszélni mások kinézetét, de legalább pozitívat mondtál. (Megjegyzem, ezt mások lehúzásával tetted...)
2022. júl. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azóta is mosolyog, akkor nem vette sértésnek.

Ne agyalj ezen.

2022. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosolygott, tehát tetszett neki. Ha megsértetted volna nem így reagálta volna le.
2022. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg jól esett neki, tuti hallotta, de szerintem semmit nem kell tenned. Nem kell rámenni, nem kell semmit csinálni, valószínűleg ő sem akar semmit tőled, csak a "bókod" ragadt be neki, ezért mosolyog ha meglát.
2022. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
jól van gyártsd még a sztorikat te materfaker
2022. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dehogy megyek oda hozzá. Ma is láttam, már oda se nézett.
2022. júl. 4. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!