Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy elgondolkodtató kérdés...

Egy elgondolkodtató kérdés lenne. Szerintetek,helyes az hogy egy embert a hangja miatt kell elítélni?mert idegesitő a másik ember szerint. Egy ismerősöm 1v6-ott és a haverjaival mindenhogy megaláztak egy lányt és ezen szórakoztak.

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem helyes az adottságaik miatt megalázninaz embereket, de ettől még mindig lesz, aki csinálja.
2022. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Leírom röviden a sztorit.

Az ismerősöm nem nagyon adott konkrét választ arra hogy esetleg a csaj vissza pofázott-e. Mondta le anyázta de a beszólások után. 1v6ban megölte a csajt,azt annyival oltotta ki haverom hogy "fogd be Minnie egér" nem tudom,véleményem szerint ha rossz a személyisége akkor megértem hogy miért ítéli el. De ha alapból olyan a hangja arról nem tehet,ha csak eltorzítja.. Az gáz számomra. Annyit mondott hogy mindig járt a szája játszás közben.

2022. júl. 4. 09:28
 3/16 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok erről?mennyire helyes ez.
2022. júl. 4. 09:34
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem ez a shit talking lényege?
2022. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem kb ovodás hangom van 32 éves létemre, és hát nem direkt beszélek így, főleg stressz helyzetben még magasabb. Hát elég sok hátrány ér, munkában nem részesítenek előnyben, hiába lennék mondjuk a legfelkészültebb vagy legalkalmasabb. Próbálok tenni ellene, de nehezen javul, nyilván nem helyes emiatt elítélni valakit, de ez van, már megszoktam hogy senki sem vesz komolyan.
2022. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Marha érthetetlenül fogalmazol, de azért ezen megakadt a szemem: "1v6ban megölte a csajt"
2022. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az 1v6 egy játèk,utána nézhetsz. Olyan mint a csgo. Már aki ismeri. Szerintem,szimpla kérdést tettem fel,hogy mennyire szánalmas az egyáltalán hogy egy embert a hangja miatt kell elítélni.
2022. júl. 4. 09:51
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Nwm ismerem ezt a játékot és a kérdésed maitt biztos nem fogom megnyitni! Vagy tegyél fel egy hangmintát, vagy fogalmazd meg értemesen a kérdésedet.
2022. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szólva a lány reakciója érthetö, ha az ismerösöd ilyen bunkó. Másrészt ebböl nekem nem derül ki, hogy a hangja ellen volt kifogása, szerintem a viselkedése az, ami nem OK:
2022. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elítélni és kigúnyolni nem ugyanaz.
2022. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!