Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet megtanulni úgy...

Hogy lehet megtanulni úgy lemondani a dolgokról, hogy ne keseredjen meg az ember?

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem volt az enyém, az miatt, nem érdemes szomorkodni.
2022. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ami sose volt a miénk, azt nem tudjuk elengedni.
2022. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miről?Függőség?Például úgy hogy valami cél van ami motivál és azért lemondassz arról a dologról ami hátráltat hogy elérd a célod.Mikor már az eredményét látod akkor nem keseredsz meg.De míg nincs eredmény addigmotivál hogy elérd.
2022. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem függőségre gondoltam. Ilyenekre gondolok mint pl reménytelen szerelem, vagy valami, amiről tudod, hogy sose engedheted meg magadnak, vagy egy szint valamiben, amit tudod hogy sose érsz el stb. Én úgy gondolom, hogy attól, hogy valami nem a tiéd még végyhatsz rá. Ha nem így lenne, nem lenne ennyi elégedetlen ember.
2022. júl. 1. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz


Hiába dolgozok nem tudom a pénzt elkölteni. Spórolnom kell mert nincs megtakarításom. Elrakok havi 150 ezret de semmire sem elég :(

2022. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!