Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történhetett velem, megbolo...

Mi történhetett velem, megbolondultam? Úgy érzem jól magam, ha nincs semmim.

Figyelt kérdés

Kb. egy éve kezdődött, h eldöntöttem, kidobok minden kacatot a lakásból. De ez mostanra olyan szintre jutott, h tényleg mindentől meg akarok szabadulni.

Példák:

Egyedül élek, ezért pl. a 6 személyes étkészletből kidobtam négyet, mert minek. Ugyanez a poharaknál, voltak kristálypoharak is, kidobtam és meghagyta. Két vizespoharat. Kanálból-késből szintén kettőt hagytam. Volt konyhai grillező, kenyérpirító, stb. egyszer se használtam, így kidobtam.

Volt vagy 20 pólóm,kiválasztottam azt a 4-et amit általában hordok, a többi kuka. Volt egy csomó dísztárgy a polcokon, emlékek, stb mara már egy sincs. A könyvektől is mind megszabadultam. Volt egy régi laptopom, de mivel vettem egy tabletet, azt szétvertem kalapáccsal, és kidobtam. Az összes régi fényképem, iskolai okleveleim mind széttéptem és kidobtam. Mitől lehet ez a megszabadulási vágy?


2022. júl. 4. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Ferfi,30+?
2022. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a mondatig nem találtam semmi kivetnivalót a sztoridban, de innentől kezdve túltoltad:

"Az összes régi fényképem, iskolai okleveleim mind széttéptem és kidobtam."


Ha véletlenül mégis igaz lenne, akkor kezeltesd magad, mert kezdesz önmagadra veszélyes lenni!

2022. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Tuti ert valami trauma, es igen, keress egy szakembert, ezek into jelen
2022. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Pacsi :)

Hasonló úton járunk. Annyi különbséggel, hogy amiből lehetett, pénzt csináltam. Ami maradt, az viszont kutyamenhely, vöröskereszt, kuka, apránként. És örömmel tölt el, ha valamitől megszabadulhatok.

Kaján kívül nem vásárolok semmit.

2022. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2. Nem a bizonyítványaim dobtam ki, amik kellhetnek, hanem versenyen kapott okleveleket, díjakat, stb. Meg mit nézegessek iskolai csoportkép fényképeken? Másnak meg úgyse mutogatnám, felesleges. A gyerekkori képek szintén.
2022. júl. 4. 21:44
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz a történet, akkor az edényeket, konyhagépeket, könyveket és a laptopot kidobás helyett el is adhattad volna, vagy odaadhattad volna rászorulóknak. Ha nem kamuzol, jó nagy balek vagy. A laptop kalapáccsal való szétverését nehéz elhinni.
2022. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább odaadtam volna valakinek ajándékba vagy pedig eladtam volna. Ha van még ilyen vagy túl sok pénzed van és úgyse költöd el írj rám.
2022. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6. Anyagilag nem vagyok megszorulva, h eladjam őket. A ruhákat elvittem a tesco ruhagyűjtőbe, de a többi használati cikket kidobtam. A laptopot azért vertem szét, mert annyira nem értek hozzá, nem akartam h más kikukázza és hozzáférjen adatokhoz. Másrészt ép dolgokat "nincs szívem" kidobni, ezért mindben tettem valami kárt,

L poharakat, tányérokat széttörtem, könyveket széttéptem.

2022. júl. 4. 21:54
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A laptop szétverése nekem is egy kicsit sok(k), de én pl. az elmúlt években 3 hagyatékot számoltam fel, és ez kellő löketet adott, hogy ne hagyjak magam után rongyos magazinokat, nem hordott ruhákat, 8 evőeszközkészletet, mert minek..de tényleg bölcsebb lett volna, kérdező ezeket eladni, elajándékozni, stb.
2022. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Legszívesebben egy japán stílusú hàzban élnék, amiben kb nincs semmi.
2022. júl. 4. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!