Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi lehet ez az idegesítő...

Mi lehet ez az idegesítő (talán) autó riasztó hang?

Figyelt kérdés

Kb. szerda reggel óta hallható egy debreceni lakótelep parkolójából, éjjel-nappal, teljesen véletlenszerűen megszólaló autó riasztó (?), mely már kezd az idegeimre menni. Van, hogy órákig csend van, de olyan is van, hogy 10-12 percenként megszólal, és mindig 5-öt sípol. Egyébként előfordul az is, hogy totál "meghülyül" ez a riasztó, és különféle hanghatásokat játszik le egymás után, de leggyakrabban ez a véletlenszerű 5 db rövid sziréna hanghatás hallható... Itt van róla egy (sajnos gyenge minőségű) hangfelvétel, ám ez élőben sokkal hangosabb és idegesítőbb: [link]


Valakinek van valami ötlete, hogy ezt a hangot mi adhatja ki és miért? Illetve érdemes-e emiatt bejelentést tenni csendháborítás miatt, u.i. például ma reggel is erre a csodás hanghatásra ébredtem fel és néha éjjel is felriaszt...


2021. febr. 5. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

En is ideges lettem,de jott egy szemet kotoszkodo szomszed. Mindig szolt,h mit zajongunk.


Azota rajottem,h a riaszto egy elegtetel nekem.😂😂


Amugy azota vki leszedte az egesz riasztot vhogy. Nem en voltam. 😂😂

2021. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Durva, de én is szoktam hallani ilyet itt nálunk a kertvárosban, de közel sem ilyen sűrűn... Nem lehet, hogy jelez a kocsi, hogy merül az akksi? Csak tipp...
2021. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es: Az is lehet, meg igazából rájöttem, hogy erősebb hanghatásra (rezgésre?) indul be csak igazán, ha pl. elmegy egy motor vagy hangosabb busz.. Mindegy bejelentettem a Járókelőn, majdcsak csinálnak valamit, már továbbították a Köztereseknek...
2021. febr. 6. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!